back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Kierwiński przedstawia program KO. Internauci bezlitośni

  Pan Kierwiński lubi się podkładać. Podkłada się oczywiście wpisami w mediach społecznościowych. Pamiętamy jego wczorajszy wpis o tym, co za oknem, pamiętamy też ten z wrześnie ubiegłego roku, gdy pisał: „gazu także nie potrafią załatwić. Baltic Pipe będzie pusty, bo Morawiecki zamiast rządzić… kłamie. To będzie trudna zima.”. Zima nie jest trudna, gaz płynie przez Baltic Pipe, zatem, kto kłamie zamiast uczciwie pracować w sejmie?

  Dzisiaj także Kierwiński postanowił o sobie przypomnieć. Przez chwilkę myśleliśmy, że jest to konto satyryczne, ale nie. To prawdziwy Kierwiński pisze: „Mam dla Was bardzo dobrą informację. Koalicja Obywatelska będzie zajmowała się wyłącznie PiS i tym jak odbudować Polskę po ich rządach.”

  Ten wpis umacnia nas w przekonaniu, że programem Platformy Obywatelskiej, czy też całej Koalicji Obywatelskiej jest walka z PiS. Skoro dzisiaj Hołownia i Kosiniak-Kamysz zadeklarowali, że będą pracowali wspólnie nad rozwiązaniami programowymi, to Kierwiński z Nowacką i Jońskim deklarują, że programem ich będzie, jak się dorwać do koryta po PiS.

  Internauci są bezwzględni dla Kierwińskiego. Człowiek Bóbr odpowiada Kierwińskiemu: „Tak wiemy. W pierwszej kolejności zajmiecie się odbudową relacji z Rosją.” „Świetny program. A już miałem na was głosować… Ech…” – pisze kolejny internauta. „Dlatego jesteście tam gdzie jesteście” – podpowiada pani Izabela.

  Trzeba przyznać, że z Kierwińskiego strateg, że ho ho.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap