back to top
wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Kładki i tunel dla migrantów

  Mamy za sobą głosowanie w sejmie nad „Rządowym projektem ustawy o budowie zabezpieczenia granicy państwowej”. Projekt był rozpatrywany w trybie pilnym, co Polaków nie dziwi, bo jak wiemy coraz więcej jest na niej nielegalnych przekroczeń. Walka z atakiem hybrydowym Aleksandra Łukaszenki trwa i nie należy być obojętnym. Wie to rząd, wiedzą Polacy, ale nie wie o tym część opozycji. Lewica, Platforma Obywatelska i Konfederacja nie poparli bowiem ustawy.

  W jednym z programów publicystycznych przedstawiciel Platformy Obywatelskiej tłumaczył, że posłowie tej partii nie mogli poprzeć projektu, bo nie wiedzą kto będzie projektowane zabezpieczenie budował. No jest to faktycznie powód. Jest to dla PO wiedza konieczna, niezbędna i niepodważalna. Dla PO, bo dla normalnego człowieka koniecznie, niezbędne i niepodważalne jest bronienie polskich i unijnych granic przed zalewem nielegalnych migrantów, wśród których mogą być Ci, którym nie obce jest przepasywanie się pasem szahida.

  Na głupotę nie ma rady. Wiemy to my, wiedzą to internauci, którzy na forach społecznościowych postanowili zrecenzować zachowanie posłów Platformy Obywatelskiej. Mecenas Robert Smoktunowicz na twitterowym koncie pisze: „Jakież to szczęście, że w czasach napływu uchodźców i konfliktu granicznego Polska-Białoruś nie rządzi nami PO. Zamiast muru bezpieczeństwa z nowoczesnym systemem ochrony elektronicznej, budowaliby wzorem obecnych władz Warszawy kładki pieszo-rowerowe po 120 mln złotych każda…”.

  Coś w tym wpisie Roberta Smoktunowicza jest. Jak Platforma Obywatelska dojdzie do władzy, to Ministrem Spraw Wewnętrznych i Obrony Narodowej w jednym powinien zostać Rafał Trzaskowski. Ten zbudowałby kładki dla migrantów, by mogli sobie bezpiecznie przez granicę przejść i to w komforcie, że idą po kładce za 120 milionów. Można jeszcze zbudować tunel dla migrantów, taki jak ostatnio miał być otwarty w Warszawie. Tylko czy, gdy budowniczymi będą Ci, których zaaprobowali by posłowie PO, będzie szansa na jego otwarcie, bo tego warszawskiego do użytkowania nie dopuściły służby kontrolne.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap