back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Kłamczuch

  Poseł Trela ma wyjątkowy dar przekręcania rzeczywistości. Jednak może nie o to chodzi, a o fakt, że poseł Trela jest przekonany, że Polacy nie myślą, nie widzą i nie mówią sprawdzam, a jedynie wierzą w przekazy polityków.

  Przed paroma dniami Trela przekonywał, że w jednym z miast w składach opału nie ma węgla. Zwołał nawet w tej sprawie konferencję prasową. Został przyłapany na kłamstwie. Jedna z internautek postanowiła bowiem tę informację sprawdzić i okazało się, że w miejscowych składach opału węgiel jest. Kolejne były chryzantemy. Poseł Trela przekonywał, że podrożały 100% i kosztują 60 złotych. Internauci szybko wychwycili tę nieścisłość, bo większość z nas miała okazję sprawdzić cenę tego kwiatu, sprzedawanego przy cmentarzach. Okazało się, że ten popularny w listopadowe święto kwiat kosztował co najwyżej 30 złotych i sugerowali Treli, by następnym razem na zakupy udał się z rodzicami.

  Wczoraj poseł Trela znowu ściemniał licząc na to, że Polaków uda się ogłupić. Pokazał zdjęcie z koszem produktów, które ponoć przez rok podskoczyły o ponad 100%. W tym przypadku reakcja internautów była równie szybka. Zauważyli oni bowiem, że zakupy poseł Trela robił w najdroższym punkcie w warszawie, czyli w Hali Mirowskiej. Stoiska w tym miejscu od wielu lat proponują Warszawiakom ceny komercyjne. Posłowi Treli nie przyszło do głowy, by ze swoim koszykiem pójść do dyskontu, gdzie ceny bardziej odzwierciedlają rzeczywistość.

  Czy nadejdzie taki czas, że posłowi Treli ktoś życzliwy podpowie, że Polaków nie da się tak szybko oszukać, jak jemu się wydaje.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/theoniondaily

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap