back to top
wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Klątwa Pinokia

  Prawdomówność Donalda Tuska będzie można sprawdzić już wkrótce. Być może się coś w tym względzie zmieniło, aczkolwiek my pamiętamy. Pamiętamy, jak w 2014 roku Tusk, urzędujący premier RP zapewniał: „Od wczesnej zimy odpowiadam już po raz 153 na to pytanie. Powiedziałem, że nie wybieram się do Brukseli i to podtrzymuję” – oświadczył Tusk i wkrótce zwiał na brukselskie salony.

  Ludzie się jednak zmieniają. Może Tusk zdążył przepracować swój błąd. Nikogo oszukiwał nie będzie, a o jakiejkolwiek zemście nie może być mowy. Wycinanie swoich przeciwników też już bowiem przepracował na długich sesjach z psychologiem. Tusk wrócił odmieniony i tuż po objęciu sterów w Platformie Obywatelskiej zapewniał: „Zmian w Klubie Koalicji Obywatelskiej nie będzie”. Chodziło bowiem o Cezarego Tomczyka, który należy do stronników Rafała Trzaskowskiego. Trzaskowski zaś w ostatniej chwili chciał Tuskowi powrót do polskiej polityki utrudnić.

  Skąd zatem te ploteczki przenoszone drogą portali społecznościowych? Konrad Piasecki, dziennikarz TVN24 pisze na twitterowym koncie: „Klub KO huczy od pogłosek, że jutro dojść ma do zmiany jego szefa. W ramach nowych porządków i spłaty zobowiązań za aksamitną zmianę przewodniczącego PO, Cezarego Tomczyka ma zastąpić Borys Budka.”

  Może się zatem okazać, że terapia nie była skuteczna, zawiodły też wszystkie gusła i klątwy Pinokia nie dało się z Tuska żadną siłą przepędzić.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap