back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Klaudia Jachira po raz kolejny, czyli opowieść o tym, że Oskara nie będzie

  Klaudia Jachira, o której wczoraj pisaliśmy, narobiła Koalicji Obywatelskiej takiego obciachu, że głowa mała, olaboga i nie do wiary. Trąbi o niej cały internet, a i telewizja nie pozostaje w tyle. Ryzykowne stało się otwieranie lodówki, bo trochę strach, że można się na nią natknąć pomiędzy żółtym serem a sałatą. Opinie na temat Jachiry są zróżnicowane, ale łączy je jedno – wszystkie są negatywne. Jedni podejrzewają wprost, że nie domaga intelektualnie i psychicznie, inni mianowali kobietę „hejterką tysiąclecia”.

  Rozważaniom na temat Jachiry towarzyszy zadawane przez wielu pytanie „skąd ona się wzięła!?”. Wydaje nam się, że do świata polityki popchał ją dojmujący brak sukcesów na polu aktorstwa. Może za tym całym obłędem kryje się jakaś wyciskająca łzy z powiek historia? Tak, Klaudia Jachira marzyła o karierze aktorskiej. Aktualnie reprezentuję ja agencja aktorska Merito. 11 lat temu Jachira ukończyła Policealne Studium Aktorskie „L’Art Studio”. W ciągu tych 11 lat zagrała kilka epizodów w serialach o miłości (m.in. sekretarkę w 2646 odcinku serialu Na wspólnej)…

  …oraz rolę w propagandowym rosyjskim filmie „Jedynka” w reżyserii Kiriłła Bielewicza, w którym Armia Czerwona przedstawiona jest jako wyzwoliciele, którzy ratują polskie dzieci.

  Biorąc pod uwagę całokształt, szczerze pani Klaudii współczujemy. Zewsząd tylko krytyka, a sukcesów jak nie było, tak nie ma. Teoretycznie pozostaje iskierka nadziei. Klaudia Jachira ukończyła również Wydział Lalkarski i teoretycznie na tym polu mogłaby znaleźć ciekawe zatrudnienie i się wykazać. Biorąc jednak pod uwagę jej dziwne zapędy, boimy się, że zajęła by się produkcją i maltretacją laleczek voo doo i prezentacją tych obrzędów na youtubie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  Źródła:

  https://dorzeczy.pl/kraj/115133/Jachira-w-obsadzie-rosyjskiego-filmu-o-sowieckich-zolnierzach-ratujacych-polskie-dzieci.html

  http://www.agencjamerito.pl/index.php

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap