back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Koalicja Porozumienia z AgroUnią. Uruchamiamy Koło Fortuny dla Strzeżka i Wypija

  Partia Porozumienia zostanie naszą ulubioną. Można z niej bekę kręcić ile się da. Zawsze starczy wierszówki. Dzięki partii Porozumienie będziemy wyrabiali 500 procent normy w kilka dni. Wszystko to za sprawa jej koalicji z Agro Unią, co nie ukrywamy ubawiło nas po pachy.

  Ubawiło nie tylko nas. Marcin Dobski dziennikarz Salon 24 pisze na Twitterze: „Porozumienie łączy się w jedną partię z AgroUnią.” i dodatkowo swój wpis ilustruje ikonką roześmianej buźki.

  Jak podaje Interia.pl na sobotnim zarządzie Porozumienia przegłosowano tę wiekopomną chwilę, którą ma zakończyć połączenie obu partii. Za było 17 członków Porozumienia, 7 przeciw, a 4 wstrzymało się od głosu. Posłanka Michałek była opcją za, warszawski radny Jan Strzeżek przeciw, a posła Wypija na zarządzie nie było. Po tak niejednolitym głosowaniu można było się spodziewać, że ta marginalna partyjka się rozpryśnie na 100 kawałków. Poseł Strzeżek już zakomunikował na Twitterze: „Dzisiaj złożyłem rezygnację z członkostwa w Porozumieniu. Od samego początku byłem przeciw współpracy z AgroUnią. Nie jestem w stanie utożsamiać się z takim projektem. Nie ma polityki za wszelką cenę”. Podobnie jest z posłem Michałem Wypijem. Ten także za pomocą mediów społecznościowych ogłosił swoje odejście z Porozumienia. „6go lutego 2023r. postanowiłem opuścić szeregi partii Porozumienie. Podjąłem nie…łatwą decyzję, która kończy ważny dla mnie okres w życiu politycznym. W tym kontekście ograniczam współpracę ze środowiskiem, któremu wiele zawdzięczam i któremu pragnę w tej chwili gorąco podziękować” – napisał Wypij na TT.

  Tą „ciekawą” koalicję będziemy śledzili z wielką uwagą, tak samo jak losy dwóch panów: Strzeżka i Wypija. Już dzisiaj trwają zakłady w naszej redakcji, gdzie panowie trafią? Czy to będzie PO, a może PSL, a może nawet partia Razem?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: interia.pl/twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap