środa, 28 lutego, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Kobieta Bond i szaman-czarodziej. Ciekawa będzie ta kadencja

  Podsumowując wybory do parlamentu 2023r. trzeba przyznać, że największe szczęście do nowych parlamentarzystów ma województwo łódzkie. Dlaczego? Zacytujmy Jakuba Olkiewicza, dziennikarza „Goal.pl”: „Z województwa łódzkiego do Sejmu weszli kobieta, która była inspiracją dla Iana Fleminga przy tworzeniu postaci Jamesa Bonda, szaman-wiedźmin-czarodziej (…)”.

  O Pani Wiśniewskiej rozpisywały się media już przed wyborami, ale gwiazdą została po wyborach. Wystarczyło kilka wyjść do mediów i podzielenie się swoją historią życia. Zdecydowania podreperowała nam humory zepsute przez jesienną aurę. Są jednak Ci, co ubolewają. Jan Wójcik o poseł Wiśniewskiej na platformie „X” napisał: „Wracając do nagrania, które radowało tak wszystkich w weekend na temat warlordów i watażków. Zasadniczy problemem z nim nie są opowieści dziwnej treści, a brak zrozumienia demokracji tak rażący u posłanki.”

  Poseł czarodziej, to inna bajka. Jak sam o sobie napisał poseł Marcin Józefaciuk jest neopoganinem wierzącym w duchy lasów i puszcz. Może wśród tych bóstw znajdzie się także takie, które oscyluje wokół budynków na Wiejskiej. Poseł Józefaciuk ponadto korzysta włącznie z medycyny ludowej, a swoje zdolności szamańskie być może będzie wypróbowywał na swoich kolegach z ław poselskich. Słynie także z seliczków, co zauważył Wojciech Wybranowski. „Przejdźmy do najważniejszych spraw … i wrzuca selfika. Takiej mieszaniny narcyzów i mitomanek jeszcze w Sejmie nie było. Zatęsknimy jeszcze za parlamentem, w którym kontrowersyjnymi postaciami wydawali się Lepper, Beger czy później Grodzka” – opisuje polską rzeczywistość parlamentarną z Józefaciukiem w tle Wybranowski.

  Ciekawa będzie ta kadencja, oj ciekawa.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap