back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Kolejny puzel z programem PO

  Zbieramy wycinki programu Platformy Obywatelskiej i składamy je jak puzzle w całość. Te „wycinki” to fragmenty wywiadów z politykami Platformy Obywatelskiej i osób ją wspierających, a wcześniej z nią współpracujących. Był już poseł Tomasz Lenz, który mówił o likwidacji programów społecznych, takich jak 500+ czy dodatkowe emerytury. Była posłanka Małgorzata Kidawa-Błońska, która chwaliła podniesienie wieku emerytalnego. Dziś zabłyszczał ekonomista Bogusław Grabowski, który swego czasu powołany został do Rady Gospodarczej przy premierze Donaldzie Tusku.

  Bogusław Grabowski był dzisiaj gościem Radia Zet. Jak przystało na ekonomistę i członka Rady Gospodarczej omawiał zagadnienia z dziedziny gospodarki. W skrócie: przywrócić ORLEN do poprzedniego stanu sprzed fuzji z LOTOS-em, wpuścić zagraniczny kapitał, co za tym idzie osłabić polskie przedsiębiorstwa państwowe. Pan Boguś generalnie nie widzi potrzeby, by istniały jakieś podmioty państwowe typu porty, lotniska, firmy paliwowe czy energetyczne. No przecież! Po co nam ten garb. Przecież jest lotnisko w Berlinie, znajdzie się też jakiś niemiecki dostarczyciel energii i paliwa do Polski. Po co dźwigać Polskę z kolan i umacniać gospodarczo, jak zamysłem kolegów zza zachodniej granicy ma ona stać się jedną z republik im podległych.

  Ten puzel dokładamy do programu PO. Chociażby z uwagi na fakt, który pojawił się pod tweedem z wywiadem z Grabowskim, na który zwróciła uwagę Joanna Miziołek i skomentowała: „I tego tweeta polubił Rafał Grupiński, znany polityk PO… .Problemem PO zaczyna być to, że już mało kto rozumie o co w tym wszystkim chodzi.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: Rado Zet, twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap