back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Koleżanki z KO

  Już na starcie Rafał Trzaskowski może liczyć na swoje koleżanki partyjne. Jak jego szeroki sztab będzie dalej tak sprawnie działał, to może to być szybki falstart. Paniom tym wiązanki kwiatów za pomoc kandydat chyba nie prześle.

  Hanna Gronkiewicz-Waltz, była prezydent stolicy. W radio RMF FM pochwaliła się z radiosłuchaczami sprawnym działaniem Platformy Obywatelskiej. Na czym ono polega? Ano na tym, że podpisy pod kandydaturą kandydata, który kandydatem oficjalnie jeszcze nie jest już są zebrane podpisy. Pani Hania informuje, że koledzy tacy głupi by nie byli, aby zaprezentować nowego pretendenta bez zebranych podpisów. Tą przedsiębiorczością PO zaskoczyła nawet prowadzącego audycję, który zdziwił się bo wybory jeszcze nie są rozpisane. Zdziwiła się tym faktem i nasza Hania. Nas zaś nie dziwi, że rozmówczyni może nie zależeć na wygranej kolegi. On był gwarantem, że trupy w magistrackich szafach jeszcze sobie poleżą i się przedawnią. Jak wygra komisarz może chcieć zrobić w szafach porządki, a wtedy prawa wolnościowe Pani Hani mogą być ograniczone. Ofiarami długiego języczka Gronkiewicz-Waltz mogą być też inni koledzy z PO, gdyż zebrane podpisy świadczyć mogą o naruszeniu co najmniej dwóch paragrafów: prowadzenie kampanii przed ogłoszeniem zarządzenia wyborów i bezprawne przetwarzanie danych osobowych.

  Koleżanka Julia Pitera też za młodszym druhem z PO nie przepada. Bo czy laurką dla kandydata może być rekomendacja, w której pani Julia twierdzi, że wygrana Trzaskowskiego, to zabójstwo dla Warszawy, a przegrana sporym utrudnieniem. Najlepszym zaś kandydatem dla Koalicji Obywatelskiej według Pitery jest Władysław Kosiniak-Kamysz. No cóż, możemy przypuszczać, że pani Julia mości sobie już miejsce w PSL, bo koledzy mogą takiej niesubordynacji nie odpuścić.

  Izabela Leszczyna o kandydacie się wypowiedziała jeszcze przed jego oficjalnym przedstawieniem przez zarząd KO. Mianowało go wieprzem, który z uczciwością nie ma nic wspólnego. Będzie trudno zachować stanowisko w sztabie kolegi, bo i zrekompensować tych słów przy zbieraniu podpisów nie będzie można, bo te już zgromadzone. Może jednak się przyda, jako ekspert od cytatów z biblii, to dla tego prawicowego elektoratu PO, który związki pana Rafała z LGBT może uznać za dyskredytujące.

  Mamy też panią Gasiuk-Pihowicz, która w twitterowym wpisie charakteryzuje sylwetkę Trzaskowskiego tak: „zwolennik Unii i mocnego miejsca polski (…)”. Tak, Polski z małej litery, Unia jakżeby inaczej z dużej. My nie poddamy się sugestii pani Gasiuk, jakoby pan Trzaskowski traktował Polskę w taki sposób, w jaki pani posłanka to napisała.

  Na koniec pani Barbara Nowacka. Tu posłużymy się mecenasem Giertychem. Pani posłanka mówi, że poprze tylko Trzaskowskiego. Pan mecenas odpowiada: „Pani Barbara Nowacka zapowiedziała, że poprze tylko Trzaskowskiego. Jej Inicjatywa Polska ma obecnie 0% w sondażach, więc Naród oczekiwał na tę rekomendację.”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap