back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Komu kibicować?

  Zaczyna nam się podobać ten Trzaskowski. Taki się fajny zrobił, niepokorny. Wystarczyłoby aby w swojej formacji stracić wszystko, by przebudzić się ze snu i zacząć mówić własnym głosem, a nie tym podyktowanym przez partyjnych kolegów.

  Trzaskowski będąc gościem audycji w Polsat News został zagajony o „porządki” personalne czynione przez nowego lidera Platformy Obywatelskiej, Donalda Tuska. Odważnie wziął w obronę zwolnionego z funkcji Cezarego Tomczyka. „Uważam, że Cezary Tomczyk był lepszym szefem klubu parlamentarnego, niż Borys Budka” – powiedział mer stolicy. Nawet jeśli zdania w tej sprawie mogłyby być podzielone, to bohaterstwo Trzaskowskiego będzie zapamiętane. Tym bardziej, że Trzaskowski jest na tyle długo w szeregach Platformy Obywatelskiej, że doskonale pamięta, jak Tusk rozprawia się z niepokornymi.

  Heroiczna wypowiedź Trzaskowskiego została zauważona przez komentatorów sceny politycznej. Marek Migalski na twitterowym koncie pisze: „Ups. Jedną wypowiedzią zrazić do siebie nowego i poprzedniego szefa własnej partii. To nie jest łatwe, ale – jak widać – jest możliwe”.

  Mecz o wpływy w partii pomiędzy Tuskiem a Trzaskowskim widać jest nadal nieskończony. Partyjny ping-pong trwa. Teraz piłeczka po stronie Tuska. My już przygotowujemy popcorn i czekamy na bieg wypadków. Ten mecz przykrywa wszystkie konkurencje trwających Igrzysk Olimpijskich. Mamy tylko jeden problem, komu kibicować?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twtter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap