back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Komu powinno się chcieć wymiotować

  Czy podobał nam się ostatni spot Prawa i Sprawiedliwości z kotem i Prezesem w rolach głównych? Tak, podobał się z uwagi na swą merytorykę, choć z góry wiedzieliśmy, że może stać się memem. Podobał się też innym Polakom, bo osiąga milionowe otwarcia. Fakt, że został memem dla wykorzystującej go opozycji świadczyć może, że też w nich, albo do nich trafił. Jednak najbardziej trafił do samego Donalda Tuska. Trafił i rozwścieczył.

  „Zarabiali na pandemii, na chorych dzieciach, na kościelnych działkach, na drożyźnie, na migrantach. Prawi i sprawiedliwi. Rzygać się chce.” – napisał Tusk na Twitterze, bo obejrzeniu spotu PiS. To ciekawe, że Tusk nawiązuje w swoim wpisie do pandemii. O ile nas pamięć nie myli, to politycy PO wspierali restrykcje PiS, a nawet żądali większej ilości maseczek, lockdownów, restrykcji, kar i zakazów. Rzygać się chce temu, który hodował mafie VAT-owskie i paliwowe. Wygląda na to, że pisząc ten tekst Donald Tusk przeglądał się w lustrze.

  Zważając na to, że już 13 ministrów z rządu Tuska objętych jest śledztwem, a na niektórych już wydano wyroki, a sam Tusk, gdy Polska była w potrzebie zwiał do Brukseli, to można śmiało zacytować słowa autora tweeta „Rzygać się chce”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap