back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Koniec starej polityki zapowiada Hołownia. OK, ale co obok robi lider PSL?

  Coś trzeba było zrobić, by odwrócić uwagę społeczeństwa od grupowych odejść z partia Polska 2050 Szymona Hołowni. W związku z tym nasz Szymuś z Tygryskiem ustawili się na jakimś placu jakiegoś miasta i ustami Szymka powiedzieli „NIE”! „Nie” słowo klucz. Pan Szymuś tak zagaił spotkanie: „Wybraliśmy trzecią drogę, politykę budowaną na wartościach i pozytywnej propozycji na przyszłość. Nasza droga wyrasta z oddolnej aktywności społecznej. Mówimy NIE starej polityce i dolewaniu nienawiści do debaty publicznej.”

  Trzeba było zamyślić się chwilkę nad tą deklaracją. To nasze zadumanie wynikało z tego, że jak się mówi „nie” starej polityce, to grubą przesadą jest taka deklaracja w towarzystwie Władysława Kosiniaka-Kamysza, lidera PSL. To PSL najbardziej kojarzy nam się z uprawianiem tej „starej polityki”. Rząd PiS, to pierwszy, w którego skład nie wchodzi PSL. Nic o Was bez nas przyświecało wiele lat liderom PSL.

  Cieszy jednak fakt, że panowie deklarują koniec nienawiści w debacie publicznej. Tu znowu mamy kłopot z asystą Tygrysa, bo to on wraz z liderami PO podsycał tę nienawiść przez ostatnie lata bycia w opozycji.

  Czy ludziska nabiorą się na te deklaracje?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap