back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Konkurs na paletę

  Platforma Obywatelska ma słabość do palet. Rafał Trzaskowski, gdy został merem stolicy zaordynował Warszawiakom Strefę Relaksu na Placu Bankowym. Relaksować można było się na paletach. Nagle miasteczko palet zniknęło. Zastanawialiśmy się, gdzie zginął ten cenny towar. Już wiemy. Został złożony w magazynach Platformy Obywatelskiej, by posłużyć Donaldowi Tuskowi jako eksponat do jego zaplanowanych konkursów.

  Dzisiaj nastała zatem kolejna odsłona palet. Konkurs z udziałem prowadzącego Donalda Tuska i palety. Palety w całkiem dobry stanie, zatem była prawidłowo przechowywana. Główny bohater wymachiwał pięćdziesiątką Euro zachęcając do telezabawy. Bohater drugiego planu, czyli paleta, dźwigał stosy europejskich banknotów, jako nagrodę dla tego, kto się pierwszy do Tuska dodzwoni. Taki platformerski Quiz z nagrodami.

  Mamy wyłączony dźwięk zatem byliśmy pozbawieni możliwości wzięcia udziału w konkursie i załapaniu się na paletę hajsu. Jednak pokusa była duża i postanowiliśmy poszukać treści pytania konkursowego wśród komentujących filmik na Twitterze. Pytanie chyba dotyczyło Europejskiego Planu Odbudowy, gdyż jeden z obserwujących napisał pod postem: Panie Premierze, będzie Pan tak uprzejmy i przypomni, jak głosowała Pańska partia w Sejmie w sprawie tych pieniędzy? Bo Lewica, Polska 2050 i Nowe PSL byliśmy za, a potem zostaliśmy opluci”. Z kolei poseł Maciej Gdula zauważa: Zgoda, odwracanie się od takich pieniędzy to głupota. Dlatego Lewica głosowała w Sejmie za Funduszem Odbudowy. Byli tacy, którzy radzili, żeby go zablokować. Mądre to nie było. Teraz trzeba zrobić wszystko, żeby te środki trafiły do Polski!”

  Druga część pytania konkursowego dotyczyła zapewne tego, gdzie PO trzyma pieniądze, bo nawiązał do tej tematyki kolejny z internautów: „Co to za mentalność? Pieniądze na paletach. Ja trzymam w wersalce, proszę to przeliczyć na skarpety i wersalki. Palety pieniędzy to może Sławomir Nowak lub Słowik mieli.”

  Kto wygrał paletę dowiemy się tuż po reklamach.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap