piątek, 12 sierpnia, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Bohater od zaraz potrzebny!

  Jaki cel ma Platforma Obywatelska upierając się przy tradycyjnym posiedzenie Sejmu? Platforma Obywatelska wspierana przez Konfederację interpretują sobie Konstytucję, jak chce. Ich słupki sondażowe spadają, to może trzeba zainfekować członków rządu, którzy w większości są posłami. Wziąć udział w posiedzeniu muszą, bo są twórcami ustaw, które mają dopomóc Polakom w tej trudnej sytuacji.

  Kandydatka Kidawa już zapewne zaciera rączki, gdyż oczami wyobraźni widzi rząd i pozostałych posłów uwięzionych przez bakterię na kwarantannach. Polityk musi być odważny mówi w Polsat News. No fakt, wielkiej odwagi potrzeba, aby przeprowadzić koronawirusowy zamach stanu. Przestraszyła się sejmowa gawiedź włącznie z marszałek Witek na czele słów naszej Małgosi, że Konstytucja jest ważniejsza od ludzkiego życia i już dziś będą pokornie zasiadali w sejmowych ławach.

  Na miejscu polityków PO zainfekowalibyśmy jednego bohaterskiego posła, aby mógł kichać i prychać na posłów partii rządzącej. Można mu wmówić, że partia mu tę niebezpieczną okoliczność wynagrodzi. Jak tylko uda się zdobyć władzę, poprzez wirusowy zamach stanu, w każdym mieście, miasteczku i wsi koledzy partyjni postawią mu pomniki. Do końca swojej czynności zawodowej będzie miał zagwarantowane miejsce na liście do czegokolwiek. Zostanie odznaczony orderami i listami gratulacyjnymi. Być może były minister transport Sławomir Nowak podaruje mu jeden z zegarków ze swojej kolekcji. Rafał Trzaskowski ufunduje darmowy bilet na stołeczną komunikację miejską, a jeśli będzie miał wyrzuty sumienia i dopadnie go bezsenność, włodarz stolicy będzie mu czytał Edgara Morina w oryginale.

  Redakcja „Cebuli” z ochotą zasiądzie dzisiaj przed komunikatorami. Będziemy bacznie śledzili, czy politycy Platformy Obywatelskie znaleźli bohatera dnia. Jeśli nie, to mogą się przewrócić o własne nogi, bo przypomnijmy, że sami są autorami ustawy z dnia 5.12.2008r., o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Zalecamy politykom PO, a zwłaszcza marszałek Kidawie, odświerzenie sobie pamięci poprzez zapoznanie się z treścią własnej ustawy.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: polstanews.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap