piątek, 12 sierpnia, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Kotek wystawił pazurki

  Jak Borys Budka coś napisze na koncie społecznościowym, to gęby nam się śmieją od ucha do ucha. Pohukiwania Budki śledzimy od lat, ale słupki sondażowe albo stoją w miejscu, albo pikują w dół. Jednak pan przewodniczący największej partii opozycyjnej, Platformy Obywatelskiej musi przypomnieć o sobie, gdy Donald Tusk za bardzo panoszy się na opozycyjnym poletku. Gdyby Tusk zechciał wrócić na łono ojczyzny, to Borys byłby zagrożony, zatem trzeba przypomnieć o swoim istnieniu.

  Dzisiejszy wpis Budki, to majstersztyk. Na twitterowym koncie, jak kot znaczy swoje terytorium i pisze: „Każdy szykanowany przez tę władzę zostanie zrehabilitowany. Każdy przedstawiciel władzy łamiący prawo zostanie osądzony. Winni zostaną pozbawieni możliwości sprawowania funkcji publicznych. Już nikt nigdy nie będzie przez nich skrzywdzony.”

  Już się cieszą osadzeni w aresztach i więzieniach. Wszyscy jak jeden, którzy byli skazani prawomocnymi wyrokami sądu po 2015 roku. Szampana otwierają złodzieje, mordercy i pedofile. Jednak najbardziej ucieszonym z deklaracji Budki może być minister od zegarków, Sławomir Nowak i już odlicza dni do przejęcia władzy przez kolegę Budkę.

  „Każdy przedstawiciel władzy zostanie osądzony”, to już się dzieje panie przewodniczący. Bo czymże innym jest prowadzone postępowanie wobec Sławomira Nowaka? Obawiamy się, że to jeszcze nie koniec. Uprzejmość obecnego rządu wobec pana żądań już się zadziała, jeszcze przed wpisem na tt i skoro pan sobie tego winszuje, to zapewne premier Morawiecki wraz z podległymi mu służbami chętnie spełni pana prośbę.

  „Winni zostaną pozbawieni możliwości sprawowania funkcji publicznych”. Ten pana Budki postulat usłyszeli rodacy idąc do urn wyborczych w 2015 roku. Co prawda wyborcy są wspaniałomyślni i do sejmu i senatu dopuścili, ale od innych funkcji publicznych w administracji rządowej odsunęli skutecznie i to na już na dobre 7 lat.

  Dumają nad wpisem Budki jego obserwatorzy i podpowiadają: „Zacznijcie od siebie, a Ci co pozostaną na wolności niech potem rozliczą PiS. Hmm, Nie będzie komu rozliczyć PiS-u”. Są też tacy, którzy popierają i deklarują: „Trynkiewicz: masz mój głos”.

  Kotek wystawił pazurki, trzeba go posmyrać po brzuchu i zmięknie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap