back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Kto rządzi stolicą?

  Pan Trzaskowski, chyba mer stolicy czuje, że stanowisko go uwiera, bo nie jest takie, jakie sobie wymarzył. Piszemy chyba, bo jego głównym ostatnio zainteresowaniem jest budowanie Koalicji 276 i likwidacja TVP Info. Skutek taki jakim jest jego kierowanie stolicą kraju. Do Koalicji 276 żadne z ugrupowań opozycyjnych się nie śpieszy, a z likwidacją TVP Info jest podobnie. Hołownia, Lewica, PSL nie chcą likwidacji publicznej stacji informacyjnej, co najwyżej jej przekształcenia.

  Gospodarz największego miasta w Polsce zapomina jakie wybory wygrał. Jak już sobie przypomni, to wyłącznie po to by reklamować własną osobę. Mieliśmy atak zimy w Warszawie i zamiast pługów i odśnieżonych chodników Warszawiakom zafundowano szereg konferencji prasowych i tweetów Trzaskowskiego. Dzisiaj mamy smog, wyjść z domu się nie da, a Trzaskowski kolejny raz zajęty jest likwidacja telewizji publicznej i abonamentu. Gdy zobaczyliśmy przymiarkę do konferencji, która odbywała się na wolnym powietrzu, byliśmy przekonani, że coś o kapciuchach będzie. O kapciuchach, których likwidację zapowiadał Trzaskowski w trakcie karnawału wyborczego. Ze zdziwieniem wielkim przyjęliśmy fakt, że plenerowa pogadanka dotyczyła ulubionego tematu Trzaskowskiego, czyli TVP.

  Uwiera to TVP Info mera stolicy, Trzaskowskiego. Krytykują go i musi od czasu do czasu wziąć się do pracy, tak jak było w przypadku ataku zimy, która zdarzyła się o dziwo dla Trzaskowskiego zimą, a on i jego służby przyzwyczaili się do myśli o nadchodzącym ociepleniu klimatu. Ocieplenie jest, ale na prywatnych posesjach, gdzie do czerwoności rozgrzane są kopciuchy. TVP stało się konkurencją dla Trzaskowskiego, co nie umknęło uwadze warszawskich społeczników. Jan Mencwel z „Miasto jest Nasze” na twitterowym koncie napisał: „Miesiąc temu był atak zimy w Warszawie> reakcja @trzaskowski: sztaby kryzysowe, konferencje, tweety, masa kasy wywalona, bo w TVP kazali wszystko TERAZ odśnieżać. Od wczoraj mamy atak smogu. Reakcja prezydenta: Cisza. Mówię Wam, w Warszawie rządzi Jacek Kurski”.

  TVP Info dyscyplinuje Trzaskowskiego i zagania do roboty. Przy jego chorobliwym awersie do pracy telewizja publiczna stała się największym wrogiem. Poleżeć nie dają i poczytać filozoficznych rozpraw w oryginale. Udało się jednak Kurskiemu zmusić Trzaskowskiego do odśnieżania, to może i ze smogiem prezesowi wyjdzie. Może faktycznie to on rządzi stolicą?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap