back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Kto zlicytuje łzy Hołowni? Kto „nawrzuca” Treli?

  Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy gra wiele lat. Polacy przyzwyczaili się do pomagania tym najbardziej potrzebującym za pomocą wrzutki do puszki. Przerażają nas jednak licytacje. A właściwie to co się licytuje. Szymon Hołownia miał oddać na licytacje łzy, które wylał nad konstytucją wraz z egzemplarzem ustawy zasadniczej. Marianna Schreiber postanowiła zaproponować wspólną kąpiel z wygranym, a do licytacji przystąpił sam naczelny Tygodnika „NIE” o czym poinformował za pomocą mediów społecznościowych. Marszałek Senatu Tomasz Grodzki proponuje licytującym uściśnięcie dłoni, kolację i wspólną fotkę, a dziennikarz Radia Szczecin Tomasz Duklanowski ten fakt komentuje: „Wyjątkowe chwile w Senacie” – czyli spotkanie z Grodzkim, uściśniecie dłoni, wspólny obiad i fota. O to trzeba walczyć na licytacji. (Aktualna cena 7000 zł) A kiedyś wystarczyła koperta… I komu to przeszkadzało?”. W zeszłym roku można było wylicytować sprzątanie obejścia przez posłów Szczerskiego i Jońskiego z Koalicji Obywatelskiej i aż się boimy, co dwóch druhów wymyśliło w tym roku. ‘

  Najważniejsze są jednak puszki. Chodzą z nimi posłowie opozycji, często pod kościoły, bo tam największe tłumy w niedzielę. Nie przeszkadza im fakt, ze na co dzień są krytykantami kościoła. Poseł Trela z Lewicy proponuje zaś na Twitterze: „Nawrzucaj mi w niedzielę. Rynek Manufaktury w Łodzi od 11.00, do zobaczenia. Siema”. Zastanawiamy się, czy swój wpis dobrze przemyślał. Czytelnicy interpretują te słowa dosłownie i piszą: „Paszła won.”, „Siema spadaj komuchu.”, Mogę nawrzucać już dziś. S********J. O to chodziło ?”

  W takich wypadkach, jak wyżej można uznać śmiało, że inicjatywa WOŚP spada na psy. Siema!

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap