back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  #kupujświadomie #produktpolski

  Być może potrzebny był kryzys epidemiczny, aby część z nas zrozumiała, że należy wspierać polskich producentów. Kupowanie polskich produktów, to powinien być nasz świadomy wybór, to nasza cegiełka do odbudowania polskiej gospodarki.

  Nawet nam redakcji „Cebuli” zdarzało się wielokrotnie, z czystego skąpstwa, kupić produkt, który był autorstwem „małych chińskich rączek”. Wielokrotnie okazywało się, że choć mniejsze, to jednak były to pieniądze wyrzucone w błoto. Miksery rozpadały się w trakcie ukręcania ciasta, do urodzinowego tortu dla latorośli, a goście byli już pod drzwiami, spodnie rozpadały się w widocznym miejscu w trakcie ważnego spotkania z klientem, proszek do prania białego farbował na brunatno nowo zakupione firanki.

  Podobnie miało się z żywnością. Zagraniczny czosnek miał smak cebuli i zachodził zielonym kolorem już po dwóch dniach, kaczka smakowała gazetą na dodatek tą codzienną, jabłka trąciły nutką papieru i nie były to jabłka z gatunku papierówki, ser moglibyśmy z powodzeniem zamienić na wosk, zatem można było wcinać świeczki, bo są zdecydowanie tańsze.

  Nas cieszy dzisiejsza inicjatywa prezydenta Dudy, który po spotkaniu z przedstawicielem polskich producentów, rolników rozpoczął akcję #kupujświadomie #produktpolski. Wszyscy na tym skorzystają. Polska gospodarka, bo jest szansa, że odbije i Polacy, bo zdrowiej i smaczniej będą się odżywiali. Miejmy nadzieję, że wejdzie nam, to w krew na dłużej. Wspierając polski system gospodarczy pomagamy właściwie nam Polakom, podźwignąć się z kryzysu spowodowanego epidemią.

  My biegniemy do sklepu. Na wielkanocnym stole nie może zabraknąć polskiej kaczki. Będzie SMACZNIE!

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: wp.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap