back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Kurskiego odwołują, Kurski się odwołuje

  Nuda, nuda, nuda. Gdzie nie spojrzeć tam podpisanie ustawy o dofinansowaniu TVP i „dymisja Jacka Kurskiego”. Zastanawiamy się zatem, czy koronawirus już z Polski się oddalił, nie wytrzymując skutków kampanii?

  Dymisja Jacka Kurskiego, Prezesa TVP jeszcze się formalnie nie dokonała, a już wzbudziła takie emocje, że „internety” grzeją się do czerwoności. Prezes Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański ogłasza korespondencyjne głosowanie za dymisją i wszystkie media czekają na piąty głoś, który może być oddany do poniedziałku. Jest, już jest wołają portale gazetowe. Jacek Kurski na twitterowym koncie publikuje swoje rozpaczliwe pismo, kierowane do Prezydenta, iż z uwagi na dobro Telewizji Polskiej oddaje się do dyspozycji głowy państwa. Politycy opozycji deklarują odblokowanie kanału TVP Info, politycy partii rządzącej wylewają łzy nad nieszczęściem, które dotknęło prezesa, ale są też tacy, którzy oczekują, że Kurski weźmie się do uczciwej roboty. Publicyści, jak ezoteryści, czytają w swoich szklanych kulach, jaki wpływ na kampanię będzie miała dymisja szefa telewizji? Komentatorzy związani z opozycją, jak „lwowscy matematycy” układają matematyczne wzory, które mają udowodnić jak ten fakt wpłynie na migracje elektoratu. Karuzela nazwisk już oszalała i kręci się w takim tempie, że wszystkie nazwiska już nam umknęły.

  No dobra, skoro to taki temat TOP 1, to postanawiamy sprawdzić, jak jest na szklanym ekranie. Włączyliśmy telewizor, poszukaliśmy kanał TVP Info i co zaobserwowaliśmy? Absolutna prawidłowość w przekazywaniu informacji. Przemówienie Prezydenta RP z Nysy zostało przerwane, z uwagi na konferencję prasową Ministra Zdrowia, który przekazywał informację o kolejnych zachorowaniach na koronawirusa. A jednak koronawirus jest! bo już myśleliśmy, że z uwagi na zainteresowanie opozycyjnych mediów i polityków niejakim Jackiem, postanowił się obrazić i wyemigrować.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by tvp.info

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap