back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Lepszy walkower niż gra z reprezentacją pod banderą bandyty. Brawo PZPN

  Od rana cieszymy się informacją ze świata sportu. Cezary Kulesza, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej napisał na TT: „Koniec ze słowami, czas na czyny! W związku z eskalacją agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę, reprezentacja Polski nie zamierza rozegrać barażowego meczu z rep. Rosji. To jedyna słuszna decyzja. Prowadzimy rozmowy z federacjami Szwecji i Czech, aby przedstawić FIFA wspólne stanowisko.”
  T

  Takiej reakcji polskiej federacji oczekiwali kibice. Gdy przed kilkoma dniami, ujrzał światło dzienne wspólny list trzech federacji: Polski, Szwecji i Czech, aby przenieść mecze z Federacją Rosyjską, które miały odbyć się na terenie Rosji w internecie zawrzało. Nie takiego posunięcia oczekiwali Ci, którzy przyglądali się napaści Rosji na suwerenną Ukrainę. Przyszło jednak otrzeźwienie. Przynajmniej Polski, bo jaka będzie reakcja Szwecji i Czech nie wiemy.

  Lepiej nie jechać na MŚ niż propagować reżim. Reakcje na wpis Kuleszy takie, jakich oczekiwaliśmy. Prezydent Andrzej Duda odpowiedział prezesowi: „I słusznie, Panie Prezesie Cezary Kulesza. Nie gra się z bandytami!”. Nie zabrakło też reakcji najlepszego napastnika na świecie Roberta Lewandowskiego. „Słuszna decyzja! Nie wyobrażam sobie grania meczu z reprezentacją Rosji w sytuacji gdy trwa agresja zbrojna na Ukrainie. Rosyjscy piłkarze i kibice nie są za to odpowiedzialni, ale nie możemy udawać, że nic się nie dzieje.”

  BRAWO PZPN!

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap