back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Lewy GOOOLA!

  W dniu dzisiejszym Prezydent RP, Andrzej Duda odznaczył naszego kapitana reprezentacji Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. Robert Lewandowski został odznaczony za wybitne osiągnięcia sportowe ale także za to, że swoją postawa promuje Polskę w Europie i świecie. W swoim przemówieniu Prezydent zaznaczył, jak ważna w życiu małżeństwa Lewandowskich jest także działalność charytatywna.

  Robert Lewandowski z honorem odznaczenie przyjął i tym samym narobił sobie wrogów. Wrogowie Ci zapewne już nie będą kibicowali reprezentacji Polski i w ramach protestu w trakcie meczy eliminacyjnych do Mistrzostw Świata, przełączą odbiorniki na TVN24, gdzie będą wsłuchiwali się w jedyną objawioną prawdę. Będą rzucali zaklęcia, by nasz napastnik zwichnął sobie nogę. Order Lewego tak bardzo im dzisiaj dzień zatruł, że już zaczęli trzymać kciuki za naszych przeciwników we wszystkich meczach, które zostaną rozegrane przez nasza reprezentację do czasu aż opozycja przejmie władzę i zmieni się Prezydent RP. Jak będzie to Prezydent, który będzie przez nich akceptowany, to odczynią gusła nad orderem i już będzie im się podobał, a Lewandowski wróci do łask.

  Krytyków Lewandowskiego jest wielu. Niektóre wpisy zadziwiające. Pani posłanka Iwona Hartwich pisze na TT: „Nigdy nie przyjęłabym orderu z rąk A. Dudy”. To my posłankę Hartwich uspokajamy. Jest nikła szansa by za swoje zasługi choć cień wątpliwości miał Prezydent by panią Iwonkę odznaczyć. Robert Lewandowski chyba też się nie będzie martwił, gdy Hartwich przestanie być kibicem piłkarskim. Jacek Liberski, bloger i liberał, jak sam się tytułuje na koncie społecznościowym, podejrzewa Lewandowskiego o małostkowość i oburzony pisze: „Gdy najbogatszy piłkarz w historii Polski, który może mieć wszystko – zgoda, swoją ciężką pracą, nie przeczę – musi się dowartościować Orderem z rąk politycznego przestępcy to znak, że z ludźmi dzieje się coś bardzo złego. Po co to Panu, Panie @lewy official?” Przytomnie postanowił odpowiedzieć blogerowi redaktor Newsweeka, Tomasz Lis: „Nic nie musi. On gra dla całej Polski, dla tych co za PiS-em i dla tych co przeciw. Nie musimy każdego wpisywać w porządek polityczno- antagonistyczny.”

  Każdemu antagoniście przypominamy. Najbliższy mecz reprezentacji z udziałem odznaczonego Lewego jest już w najbliższy czwartek. Wasza absencja przed telewizorem nikomu nie zaszkodzi, a już na pewno nie prawdziwym kibicom.

  POLSKA GOLA!!! LEWY GOOOLA!

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by: prezydent.pl

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap