back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Lisek chytrusek, chomik czy myszka?

  Już wiemy, że Donald Tusk jest katolikiem. Całowanie chleba, zdjęcia przy ołtarzyku i szybki, przedwyborczy ślub kościelny. Dzisiaj dowiedzieliśmy się także, że nie obce jest mu czytelnictwo. W orbicie czytelniczych zainteresowań p.o. przewodniczącego PO jest „Folwark zwierzęcy” Orwella.

  „Folwark zwierzęcy po polsku, czyli jak dwa wieprze na rozkaz kaczora miały przy pomocy jednej krowy odwrócić uwagę od stada tłustych kotów. Wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci jest przypadkowe.” – pisze Tusk na twitterowym koncie. Oczywiście nie mamy wątpliwości, że wieprzami w mniemaniu Tuska są Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Minister Obrony Narodowej, którzy pracują na rzecz obrony granic polskich i europejskich podczas białoruskiej operacji wymierzonej w Polskę i Unię Europejską.

  Skoro Tusk ma takie skojarzenia względem ministrów, to może należałoby mu przypomnieć, co 21 września bieżącego roku napisał jego podopieczny, poseł Platformy Obywatelskiej Michał Szczerba. „Dehumanizacja, czyli pozbawianie innych cech ludzkich. Animalizacja, demonizacja, biologizacja i mechanizacja. W tym celu zagrali zmanipulowanym obrazem zoofilii. Miał wywołać odłączenie moralności. Obrzydliwość tak zaplanowanego działania budzi najgorsze skojarzenia historyczne!”.

  Panie Tusk, taki z pana lisek chytrusek, ale jak na przewodniczącego największej partii opozycyjnej, to chyba nie panuje pan nad swoją trzódką, nawiązując do pana orwellowskiego wpisu. Jak chomik na kołowrotku przebiera pan nóżkami, ale nic z tego twórczego chyba nie będzie. Wpadł pan we własny labirynt, z którego ta myszka wyjścia raczej nie znajdzie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap