back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Lubnauer o leniwych matkach

  Ostatnio nie było nam łatwo. Naczelna surfowała po internecie. Z za szklanej ściany widać było jej szczęśliwą twarz i zacieranie malutkich rączek. Sekretarka w tajemnicy powiedziała nam, że Szefowa nadrabia zaległości w newsach politycznych i właśnie trafiła na wywiad z posłanką Lubnauer, która była porannym gościem redakcji gazeta.pl. Pytamy nieśmiało nasz personel administracyjny, co takiego posłanka miała do przekazania Naczelnej, że oczy jej się tak śmiały do komputerowego okienka?

  Otóż posłanka dała do zrozumienia, że dość tej laby z rozdawaniem pomocy społecznej. Rozpaskudzili te babska wychowujące dzieci i robić im się nie chce. Dziennikarz prowadzący rozmowę cytował ponadto wypowiedzi jej kandydatki na prezydenta Kidawy-Błońskiej, która podczas spotkania z elektoratem w jednej z podwarszawskich miejscowości twierdziła, że leniwe matki małych dzieci, które siedzą na wychowawczych głupieją i ani im w głowie podnoszenie kwalifikacji. Posłanka Lubnauer przekonywała, że niewiasty te wyciągają łapska po publiczne pieniądze i nie mają dobrej woli żeby pracować. Nie ważne, że wolały się poświęcić dzieciom niż pracować na tzw. „śmieciówkach”. Posłankę martwi, że wybierając taką drogę nie myślały o emeryturach. No właśnie był także temat emerytur, dla tych, które pozwoliły sobie na czwórkę dzieci. Posłanka przytoczyła cytaty oburzonych kobiet, które „piszą do nas”. Piszą i w tej sztuce epistolarnej donoszą, że znają takie mamy, które już dzieci wychowały, a do roboty iść nie chcą. No a jak to się ma do mam kolegów posłanki, które wychowywały i pracowały, a teraz są na emeryturze. Na koniec Lubnauer stwierdziła, że już najwyższy czas przywrócić szacunek do pracy.

  Niedługo zastanawialiśmy się nad przyczyną radości Naczelnej. Pewnie pomyślała, że skoro prominentna polityczka Koalicji Obywatelskiej ma taki światopogląd, to jej pozycja będzie silniejsza. Koniec z rozczulaniem się nad pracownicami, które postanowiły zostać matkami. Jest szansa, że jeśli prezydentem zostanie Kidawa-Błońska, to rozpasanie jej niewieściej części zespołu się skończy. Urodzą, pójdą na tydzień wychowawczego i marsz do pracy! Co tam wychowanie latorośli, szacunek do pracy się należy.

  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25739487,poranna-rozmowa-gazeta-pl-czy-sluzba-zdrowia-powinna-byc-sprywatyzowana.html

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: gazeta.pl
  photo by gazeta.pl

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap