back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Łukaszenko czeka na Tuska

  Mimo, że wywiad jest z 2021 roku, to chyba warto się nad nim pochylić. Ten wywiad, to rozmowa z dyktatorem z Białorusi. Dziś nie mamy wątpliwości, że jest to dyktator, bo jak nazwać inaczej człowieka, który wsadza do więzienia niewinnych ludzi, którzy są w opozycji do niego. Jak nazwać inaczej człowiek, który więźniów polityczny osadzonych w więzieniach torturuje. Jak nazwać inaczej człowieka, który wspiera terroryzm Putina i pozwala, by rakiety zabijające niewinnych ukraińskich cywilów, wystrzeliwane były z terytorium Białorusi.

  Wywiad w mediach społecznościowych przypomina posłanka PiS Marta Kubiak, udostępniając jego obszerne fragmenty. Podczas wywiadu Łukaszenko mówi m.in. „U władzy jest PiS – Prawo i Sprawiedliwość – ten szalony Kaczyński, Morawiecki i Duda, trio. Dlatego jestem pewien, że wraz z przyjściem Tuska, który jest silnym politykiem, i jeśli oni nas poproszą o przeprowadzenie tam wyborów, tamci upadną.”. W dalszej części wywiadu stwierdza, że jak Tusk dojdzie do władzy, to: „Będzie z kim rozmawiać”.

  Przypominają nam się słowa Putina, który o Tusku mówił: „Nasz człowiek w Warszawie”. Do tej narracji dołącza Łukaszenko. Miejmy nadzieję, że ten czas do rozmów z Łukaszenką nigdy nie nastanie, a sprawią to świadomi wyborcy w Polsce.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap