back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Macron chce gwarancji dla Rosji

  Choć nasze szanse na wygraną z Francją są minimalne i mamy tego świadomość, to dziś użyjemy wszystkich guseł, aby polska reprezentacja sprała im tyłki. Za naszą złość po wypowiedzi ich szefa Prezydenta Macrona, który podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych udzielił wywiadu francuskiej telewizji TF1, w który mówił: „Zachód powinien rozważyć, jak odpowiedzieć na zgłaszaną przez Rosję potrzebę uzyskania gwarancji bezpieczeństwa, jeśli Władimir Putin zgodzi się na negocjacje w celu zakończenia wojny z Ukrainą”. Choć wiemy, że piłkarze reprezentacji francuskiej mogą mieć odmienne zdanie i niczemu nie są winni, to w wymiarze symbolicznym, za słowa ich szefa, marzy nam się, by polscy waleczni piłkarze przypomnieli Macronowi Borodino, gdzie przodkowie Macrona dostali łupnia od wojsk Kutuzowa.

  Internautów na TT, podobnie jak nas, oburza wypowiedź Macrona. Blanka Aleksowska, dziennikarka Polska Press pisze: „Przecież to nie pierwsza taka jego wypowiedź, gadał już tak od początku wojny x razy. Nawet gorzej.”. „Nie rozumiem dlaczego inteligentni, wykształceni ludzie mają jakieś złudzenia co do Francji i Niemiec. Przecież ich główne cele i interesy w ogóle się nie zmieniły. A tym celem jest osłabienie US.” – dodaje pan Wiktor.” Z Rosją w obecnym kształcie nie można budować architektury bezpieczeństwa. Przykład kanału „Dożd” pokazuje ponadto, że nie ma mowy o „liberalnej Rosji” czy „dobrych Rosjanach”. To państwo należy zwyciężyć i doprowadzić do neutralizacji jego imperialnych dążeń.” – zauważa pan Michał.

  W związku z powyższym: CHŁOPAKI DO BOJU!

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: pap.pl/twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap