back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Mądrości pani Basieńki

  Moglibyśmy dzisiaj zaapelować do przewodniczącego Platformy Obywatelskiej, Borysa Budki w te słowa. Panie Przewodniczący dla dobra swojego ugrupowania proszę odciąć niektórych swoich posłów od mediów społecznościowych! Tylko, że już jest zdecydowanie za późno. Wpisy są, nie uległy samo skasowaniu i wywołują falę komentarzy.

  Tak jest i z tym najnowszym, najnowszego senatora PO, Barbary Zdrojewskiej. Pani Basia na twitterowym koncie pisze: „Zamiast pytać tylko czy opozycja jest gotowa do przejęcia władzy, zastanówmy się też, czy społeczeństwo jest gotowe na rząd, który obieca ciężką pracę i wyrzeczenia. Nie można pomijać tego, co PiS zrobił ludziom w głowach swoim nieodpowiedzialnym populizmem”. Skoro Basia stwierdza, to my pytamy, co tym populizmem mogłoby być? Czy program 500+? Może 13 i 14 emerytura? A może realizacja procesu szczepień? Być może o Tarcze Antykryzysowe chodzi pani senator?

  Według pani Basieńki społeczeństwo musi być gotowe na ciężką pracę i wyrzeczenia, gdyby tylko postawiło krzyżyk przy nazwiskach kolegów z PO. To jest zapewne ten skomplikowany i wyczekiwany program Platformy Obywatelskiej. Wy na nas zagłosujecie, a my Wam za to wyrzeczenia i ciężką pracę ofiarujemy. My podzielimy między siebie dobrze opłacalne synekury, a Wy zaciśnięcie pasa, by stać Was było na nasze utrzymanie. Będziecie się musieli pożegnać z programami pomocowymi, ale my Wam za to damy premiera Budkę i wicepremiera Szczerbę, a może i dwóch z Jońskim.

  Czy Pani Basi wydawało się, że ciemny motłoch to kupi? Raczej wątpimy, a to za sprawą zamieszczonych pod postem komentarzy. Są takie, które w ślad za postem pani senator, proponują nowe hasło wyborcze dla Koalicji Obywatelskiej: „Hasło kampanii wyborczej Koalicji Obywatelskiej: „Możemy wam obiecać tylko krew, pot i łzy”. Są i te, które różnicują położenie pani Basi z tymi, do których kierowała swój wpis: „Wie pani, że wzywanie społeczeństwa do wyrzeczeń z domu za 1,9 mln zł i mercedesa klasy E za 200 tysięcy złotych nie brzmi zbyt dobrze i to strzał w kolano opozycji?”.

  Pani Basia na portalu reklamuje się zdjęciem w kapeluszu. Niestety w kapeluszu nie może oznaczać, że mądrzej. Panu Budce zaś dedykujemy, to co na wstępie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap