back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Makulatura

  Gazeta Wyborcza w liczbie jednego miliona będzie rozdawana za darmo. Świat się kończy! Nie będzie zachęty do prenumeraty za 19,90 żeby móc skorzystać z treści. Papierowa wersja za darmochę drodzy Obywatele. Pomiędzy treściami uderzającymi w urzędującego prezydenta będzie rozkładówka z kandydatem Trzaskowskim. Od kiedy gazeta stała się źródłem niewiarygodnym i z przyzwoitym dziennikarstwem nie ma nic wspólnego mamy spory problem. Kupować papierową wersję, czy nie kupować? Z pewnością nie po to, by uprawiać czytelnictwo, ale świetnie się nadaje jako podstawka pod gorący garnek, froterka do podłóg, polerka do szyb, prawidło do butów, czy materiał do papier mache dla pociechy odrabiajacej lekcje z plastyki.

  Drukowana wersja Soku z Buraka w liczbie miliona, to ogromne straty dla Agory. Jak je sobie powetuje, gdy kandydat Trzaskowski okaże się jedynie obrazkiem na słomiance pomiędzy pudełkami od papierosów? Sąd Administracyjny zajmuje się warszawską wersją ustawy krajobrazowej i AMS może stracić przystanki i bilbordy, a co za tym idzie prenumeratę gazety trzeba będzie podwyższyć do stówki, by utrzymać redaktora Michnika i jego świtę.

  Komentujący to doniosłe wydarzenie apelują by papier, na który zostanie wylany ściek, był przynajmniej odpowiedniej jakości. Na jesień zapowiadany jest powrót zarazy i ponownie w sklepach może zabraknąć podstawowego towaru, który zazwyczaj wisi w toaletach w pobliżu ustępu. Demokracja przyzwyczaiła nas do wygody i „czytelnicy” poniedziałkowej Gazety Wyborczej boją się o swoje delikatne części ciała. Proponujemy, aby kolporterzy wyszli naprzeciw wymaganiom i przed swą kurierską misją, wymiędlili gazetowy materiał wyborczy kandydata Trzaskowskiego do wersji bardziej nadającej się do użytku.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap