back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Marsz Niepodległości a Trzaskowski

  Prezydent m. st. Warszawy buduje coś tam nowego. Jest to pokłosie jego dobrego wyniku w wyborach na głowę naszego państwa. „Ruch Wspólna Polska”, tak to się chyba nazywa ma już 18 097 członków, jak wynika z licznika na stronie internetowej. Praca w RWP wre na całego. W aktualnościach ostatni wpis jest z 17 października i traktuje o początku inicjatywy Trzaskowskiego. Właściwie to nas nie dziwi, bo znamy pracowitość mera stolicy. Jaki przywódca taka strona.

  Nie będziemy jednak skupiać się na nowym pomyśle Trzaskowskiego, a wrócimy do jego kampanii wyborczej. Wytężamy naszą pamięć i zastanawiamy się co jeszcze pan Rafał by nam obiecał, gdyby kandydatem był od startu kampanii? Obiecał i zapomniał, że obiecywał. Podobnie jak z Marszem Niepodległości. Jeszcze w czerwcu Trzaskowski na Marsz Niepodległości się wybierał, zapewne pod rękę z Krzysztofem Bosakiem, o którego poparcie zabiegał w walce o prezydenturę kraju. Dziś już o tej deklaracji zapomniał, Krzysiek przestał być jego kumplem, zatem torpeduje inicjatywę.

  Trzaskowski zasłania się opinią Sanepidu. A czy taka obowiązywała przy demonstracjach Strajku Kobiet? Nie, to było wydarzenie spontaniczne. Rafał nie mógł zakazać spontanicznej imprezy, ale w nielegalnej demonstracji, jak wiadomo mógł wziąć udział. Dziś podpowiada, że spontaniczny zryw może unicestwić policja. Dziś podpowiada, bo zbliża się Marsz Niepodległości. Rafał w nim nie weźmie udziału, nie grożą mu zatem „klapsy” od wymiaru sprawiedliwości.

  Marsz jednak nie pójdzie. Marsz w tym roku pojedzie, a Trzaskowski znów błysnął intelektem. Boi się o paraliż stolicy. Paraliż w dniu, gdy mamy święto państwowe, galerie handlowe są pozamykane, a mieszkańcy stolicy na spacery samochodem się nie wybierają, choćby ze względu na pandemię.

  Co jeszcze do jutra wymyśli nasz bohater? Podpowiadamy. Może jakaś awaria stołecznej kanalizacji. Ulice zalane ściekami, korowód nie pojedzie, a Rafał zostanie okrzyknięty Zwycięzcą w walce z Polską Niepodległą.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap