back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Marzenia Hołowni. RBN jak „obiady czwartkowe”

  Jak zadowolić polityka opozycji? Na to pytanie nawet najtęższe głowy pewnie nie umiałyby odpowiedzieć. Cokolwiek by nie zrobiono, powiedziano, napisano będzie źle.

  Prezydent Duda na wtorek, godzina 11 zwołał Radę Bezpieczeństwa Narodowego. Słusznie. Jest już kilkanaście przypadków koronawirusa w Polsce i trzeba się nad tym problemem pochylić. Należy powiadomić polityków wszystkich opcji politycznych, jak wygląda sytuacja, co w tej materii zrobił już rząd i prezydent, a co mają w planach. Spotkanie pozwoli na zapoznanie się z opiniami polityków będących w opozycji. Być może padną jakieś propozycje.

  Robert Biedroń, Borys Budka pytani o spotkanie RBN chórem odpowiadają, że za późno i przypominają swoje zasługi w tej materii, bo przecież oni apelowali o to już dawno. Mniej powściągliwy w negatywnym komentowaniu tego wydarzenia jest kandydat na prezydenta Szymon Hołownia. On w swoim twitterowym wpisie informuje: “RBN powinna być zwoływana regularnie, być miejscem gdzie różne opcje polityczne wypracowują ponadpartyjny konsensus w strategicznych dla Polski Sprawach. Nie powinna być instrumentalnie zwoływana w kampanii wyborczej wyjątkowo w obliczu kryzysu.”

  My chcielibyśmy kandydatowi Hołowni powiedzieć, że Rada Bezpieczeństwa Narodowego to nie spotkanie przy obiedzie czwartkowym lub audycja Dzień Dobry TVN.Pan zaś nie musi w niej brać udziału, bo jak na razie nie reprezentuje Pan żadnego ugrupowania. Gwiazdorska obsada stacji TVN nie może sobie jeszcze uzurpować prawa do uczestniczenia w RBN.

  Powołując się na światłe myśli kandydata Hołowni ostrzegamy koronawirusa i inne epidemie. Jeśli chciałyby zaatakować Polskę, to mają sobie wybrać rok bez jakichkolwiek wyborów. Inaczej nie wpuścimy.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by radiozet.pl

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap