back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Mer Szymuś

  Ups! stało się. Szymon zapłakał, bo bezrobotnym jest i kasa na kampanię się skończyła, a wyborcy już na utrzymanie krętacza nie chcą łożyć. Z odsieczą na białym rumaku, galopem przybył wybawca, Rafał Trzaskowski. Wyciągnął rączkę do Szymusia, zorganizował wspólną konferencję za resztki kasy komitetu byłego kandydata, bo wpisowe musi być. W trakcie konferencji otarł łezki przytakując celebrycie i już klocuszki poukładane, a dzielny Szymek może mieć nadzieję, że jak jego kumpel Rafał wygra wyścig do fotela prezydenta kraju, to on „niezależnym” kandydatem na prezydenta Warszawy będzie. Niezależnym, tylko lekko popieranym przez Platformę Obywatelską, a może i Koalicję Obywatelską. Te wskazówki od szefa PO Borysa Budki i sekretarza Kierwińskiego, dla niezależnego kandydata na prezydenta Warszawy Szymusia, będą tylko dobro sąsiedzką pomocą. Barbara Nowacka wraz z przyjaciółmi z Konfederacji będzie wyłącznie wspierała kandydata swym nie zmąconym autorytetem.

  Ale, ale, Panie Przewodniczący Budka! Protestujemy! Co z panią marszałek Kidawą-Błońską? Przecież to ona miała tę miejscówkę po Trzaskowskim zająć. Już w trakcie kampanii, gdy jeszcze była kandydatką na „Prawdziwą Prezydent”, lansowała się u boku mera stolicy przy stołówkach wydających obiady dla podobno wygłodzonych mieszkańców Warszawy. Przecież wystawienie dublera w miejsce pani marszałek, miało być tylko zamianą pałaców prezydenckich z Krakowskiego Przedmieścia na Plac Bankowy.
  No tak, ale ten nieszczęsny wywiad w programie „Sedno Sprawy” w Radiu Plus. Pani marszałek miała poddać w wątpliwość słowa swego przewodniczącego. Ponoć o bojkocie wyborów wiedział, tylko prawdy nie powiedział i na sztab oraz samą kandydatkę winę zwalił. Tym samym pani marszałek w niełasce u swego szefa i co najwyżej synekurę w Końskich może dostać.

  No cóż, w osobie Szymka może przyjdą lepsze czasy dla Warszawy. Przecież chłopak „ma talent”. Sam rurę naprawi, ścieki wpuści do swojego ogródka, a autobus komunikacji sam poprowadzi, by pasażerom włos z głowy nie spadł, reprywatyzacyjne trupy w szafach, pozostawione przez poprzedników będą się miały dobrze.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap