Miś z okienka

0

Dzisiaj mamy szczególny dzień. Dzień reklamowania za darmochę stacji telewizyjnych. Może to jednak nie reklama, a nagonka, by rodacy usiedli dzisiaj wygodnie w fotelach, przed odbiornikiem telewizyjnym z popcornem w ręku, pilotem wystukali TVN24 i w „Faktach po Faktach” delektowali się spotkaniem z Donaldem Tuskiem. Spadki oglądalności TVN spowodowały, że nagania i reklamuje sam zainteresowany.

Naczelny chadek Europy, Donald Tusk obwieszcza na twitterowym koncie tzw. wiekopomną chwilę: „O tragicznym bilansie rządów PiS w czasie pandemii, odpowiedzialności Kaczyńskiego za smoleńską wojnę domową, szalejącej korupcji i znikających pieniądzach Polaków. Dziś, Fakty po Faktach. Zapraszam”.

Facet zwiał do Brukseli, gdy tylko na jaw wyszedł prawdziwy stosunek jego współpracowników do Polski, Polaków i polskiej gospodarki w ujawnionych rozmowach z restauracji „Sowa i Przyjaciele”, a jego znajomość sytuacji pandemicznej w Polsce czerpana jest z wpisów na kontach społecznościowych jego kumpli z PO. Facet, który zdradził Polskę i oddał się czułej opiece cioteczki Angeli. Ten facet chce pouczać rządzących i wytykać im błędy w walce z pandemią. Może będzie tak uprzejmy i wspomni o braku solidarności jego przyjaciół z PO w tej nierównej potyczce z zarazą. Największy troll internetu, który z nudów podjudza rodaków chce mówić o smoleńskiej katastrofie. W związku z tym może zechce przyznać się do faktu oddania śledztwa Federacji Rosyjskiej, a później dowcipkował: „przecież he he nie wypowiemy im wojny”.

O znikających pieniądzach Polaków chce mówić ten, który w białych rękawiczkach zakosił rodakom ich kasę z OFE. To było jakieś 150 miliardów, taka mała sumka. Może opowie o karuzeli VAT za jego rządów i podnoszeniu podatku VAT i wieku emerytalnego, a może o płacy minimalnej i stopniu bezrobocia za rządów PO? Tego życzyliby sobie Ci, którzy zasiądą przed telewizorami.

Może bylibyśmy zainteresowani i podnieśli statystyki oglądalności TVN24, gdyby Donek taki dał teaser do dzisiejszej rozmowy: „O tragicznym bilansie rządów PO w czasie pandemii, odpowiedzialności Donalda Tuska za smoleńską wojnę domową, szalejącej korupcji i znikających pieniądzach Polaków za rządów PO. Dziś, Fakty po Faktach. Zapraszam. Donald Tusk Wasz „Miś z okienka”.

A tak na marginesie, to ujmujące jest, że zaproszony gość już na kilka godzin przed wywiadem zna pytania, które zada mu dziennikarz.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

źródło: twitter.com
photo by: