back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Młodzi i sprawni samorządowcy, i ci co chcą być młodzi lecz nic nie wychodzi

  Wczorajsze spotkanie towarzyskie przedstawicieli niektórych samorządów w Warszawie obnażyło dwie twarze samorządów. To twarz tych, którzy są młodzi i sprawni, i twarz tych, którzy robią się na młodych i są leniwi, a może po prostu myślą są na emeryturze przy czytaniu Morina w oryginale.

  Rafał Trzaskowski, który był gospodarzem wczorajszego spotkania nie radzi sobie z niczym, to już wiemy prawie od początku jego gospodarzenia w Warszawie. Obecnie nie radzi sobie z remontem ulicy Gagarina. Nie radzi sobie także z dystrybucją węgla podobnie, jak jego kolega z Sopotu Jacek Karnowski. Obaj jednak chcą sobie poradzić z upływającym czasem. Jeden organizując Campus i otaczając się młodymi ludźmi, drugi eksponując burzę długich długich loków na głowie. Ten wizerunek „młodzieńca” nie wpływa jednak na umiejętność bystrego myślenia, co jest przywilejem młodych ludzi, o chęci pracy nie wspominając. Trochę ich rozumiemy, bo odkąd w naszych głowach zaświtała myśl o emeryturze praca idzie nam znacznie gorzej. Najlepiej w pracy wychodzi nam picie kawy.

  Po drugiej stronie tej samorządowej barykady dwóch młodych prezydentów: Lucjusz Nadbereżny Prezydent Stalowej Woli i Jarosław Margielski Prezydent Otwocka. Podkreślić należy, że młodzi wiekiem i wizerunkiem. Obaj poradzili sobie z dystrybucją węgla. Margielski zrobił to w 48 godzin i wczoraj na antenie TVN tłumaczył Karnowskiemu z Sopotu, jak poradzić sobie z przetransportowaniem węgla z portu w Gdańsku, w czym Karnowski widział największy problem. Młody Margielski dał radę mimo, że do Portu Północnego ma dalej o kilkaset kilometrów, a Karnowski mógłby ten węgiel przenieść w reklamówkach z Biedronki pracownikami, którzy zamiast na protest do Warszawy przeszliby się do Portu w Gdańsku w ramach spaceru.

  Przy najbliższych wyborach samorządowych radzimy, by postawić na młodych, młodych wiekiem.
  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: tvn24.pl, tvpinfo.pl

  photo: domena publiczna

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap