back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Młodzież” na Meet Up

  Wczoraj Donald Tusk spotykała się z młodzieżą. Na trasie spotkań z młodą generacją nazywaną MEET UP w ubiegłą sobotę była Warszawa. Jak na stolicę Polski i matecznik Platformy Obywatelskiej frekwencja nie była urywająca głowę. Tym bardziej, że sądząc po aktywności na portalach społecznościowych członków Koalicji Obywatelskiej, miało się wrażenie, że większość miejsc i stojących i siedzących zajęli właśnie oni.

  Nikomu nie będziemy wieku wypominali, ale np. poseł i Sekretarz Generalny Platformy Obywatelskiej Marcin Kierwiński na młodego nam nie wygląda, raczej na dużego. Podobnie rzecz się ma z senatorem Bosackim, który wiek młodości może uznać za epokę skończoną. Tym bardziej nie będziemy wieku wytykali kobietom, ale nie urażając pani Katarzyny Lubnauer z Nowoczesnej, która wrzuciła zdjęcie, jak uczestniczka Meet Up, pani Kasia swoje młode lata mogłaby liczyć w dekady przed.

  To nie pierwsze spotkanie z cyklu Meet Up, gdzie tłumy na sali robią „młodzi” z Koalicji Obywatelskiej. Wszystko po to, by ich wódz poczuł się ukontentowany.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap