back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Morawiecki z Johnsonem Duda z NATO Tusk z Kodem. Tak wygląda upadek polityka”

  Długie przebywanie poza krajem powoduje czasami, że człowiek traci kontakt z krajową rzeczywistością. Takie mamy wrażenie, gdy patrzymy na miotanie się Donalda Tuska po powrocie do Polski. Trudno to jednak nazwać powrotem, bo sądzić można, że przewodniczący Platformy Obywatelskiej jeszcze na dobre nie powrócił. Błądzi gdzieś po kraju, a usłyszeć o nim można wyłącznie w przypadku, gdy przekracza prędkość w terenie zabudowanym, co niemiło się dla niego kończy.

  Częściej można natknąć się na Donalda Tuska w internetowej przestrzeni i na tzw. oficjałkach. Tak stało się dzisiaj. Hucznie zapowiadano dzisiejszą obecność pana Donalda na 6 urodzinach Komitetu Obrony Demokracji. Poza speechem „wielkiego mędrca” spodziewać się można także koncertu równie wielkiego, barda KOD-u Konrada M, znanego handlarza kobietami.

  Donald Tusk przybył i przemówił. Nas nie zaproszono, a nawet gdyby, to zapewne nie wzięlibyśmy udziału, ale media społecznościowe już redagują tekst tuskowego wystąpienia. Ponoć pomiędzy przywoływaniem nazwy partii rządzącej było jeszcze o tym, że to Donald Tusk jest autorem 500+. Co na to Ci, których nazwę tak ochoczo przy każdej okazji przywołuje Tusk?

  Obecność Tuska na gali KOD-u komentują także dziennikarze. Agnieszka Burzyńska, dziennikarka Faktu na twitterowym koncie napisała: „Coraz mniej rozumiem PDT”. Rafał Dutkiewicz z Polskiego Radia 24 poświęcił nawet czas na wysłuchanie całości przemówienia Tuska i podzielił się z twitterowiczami swoimi spostrzeżeniami: ”Dzięki Donaldowi Tuskowi dowiedziałem się, że jest piąta rocznica powstania KOD-u. Flauta. Koniec „efektu Tuska”. Niezmienna impotencja sytuacyjna”.

  Podsumowując dzisiejsze wydarzenie z udziałem Donalda Tuska posłużymy się cytatem jednego z internautów: „Morawiecki z Johnsonem Duda z NATO Tusk z Kodem. Tak wygląda upadek polityka”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap