back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Morawiecki znalazł pstryczek. Można? Można

  Zatkało kakao, mówiło się w naszej młodości, gdy przechytrzyło się przemądrzałego kolegę. Tak można by określić dzisiejsza aktywność posłów Koalicji Obywatelskiej na portalach społecznościowych. Ani słówka o dzisiejszych obniżkach. Żadnego naśmiewania się ze zdjęć stacji benzynowych, na których cena paliwa spadła nawet do 5,09 PLN. Cisza o zniesieniu VAT na żywność, gaz, nawozy. Obniżce do 5% Vat na prąd i ciepło.

  Opozycja dziś nie podziękuje obozowi rządzącemu za pomoc Polakom w tym trudnym czasie. Dziś ich zalewa krew. Przecież za czasów rządów PO-PSL piniędzy nie było i nie miało być. Nie było też pstryczka, który mógłby nacisnąć Donald Tusk. Nic się nie dało zrobić, by ulżyć polskiej społeczności, a jak już ta społeczność rozgrzała się do czerwoności, to zwiewało się na brukselskie salony. Zwiewało mimo, że wcześniej niemalże przysięgało się rodakom, że stanowisko premiera jest honorem i się go nie opuści.

  Gratulują polskiemu rządowi inne kraje. Francuska prasa chwali polską walkę z szalejącą inflacją. Na stacjach benzynowych przy granicy z Niemcami kolejki kierowców z za zachodniej granicy. Można? Można. Morawiecki znalazł przycisk, który umknął gdzieś Tuskowi.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by: twitter.com
  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap