back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Mowa ciała wg Komorowskiego i bura dla Trzaskowskiego

  Gdy wczoraj media sprzyjające opozycji zaczęły rozgłaszać informację o spotkaniu Rafała Trzaskowskiego i Donalda Tuska z Prezydentem USA Joe Bidenem nie przewidziały, że będzie to taka klapa. Choć Donald Tusk pisze na Twitterze: „Joe Biden krótko i dosadnie: Donaldzie, będziemy bronić solidarnie wolności i demokracji. Zawsze i wszędzie”, to można przypuszczać, że miał na myśli Ukrainę. Nic bowiem nie stało na przeszkodzie, by Joe Biden spotkała się z Tuskiem na chociażby 20 minutową pogawędkę podobnie, jak się to działo z premierem Mateuszem Morawieckim.

  Ratować Tuska postanowiła Kinga Gajewska, posłanka Platformy Obywatelskiej, która zamieściła zdjęcie swego szefa z Joe Bidenem, ale zapomniała dodać, że jest to zdjęcie z 2014 roku.

  Rafał Trzaskowski podczas 45 sekundowej wypowiedzi dla mediów mówił o czym rozmawiał z Joe Bidenem, gdy ściskali sobie rękę pozując do zdjęcia. Musiał mówić bardzo szybko, bo to tet a tet z Prezydentem USA trwało ok. 20 sekund. Trzaskowskiemu się także oberwało za wcześniejszy komunikat o spotkaniu z Bidenem. Dominika Długosz, dziennikarka Newsweeka napisała na TT: „Ależ ja na miejscu Tuska bym miała kilka słów prawdy do powiedzenia ludziom Trzaskowskiego, spin doktorom za dychę. Gdyby nie ten ich spin o spotkaniu i o tym kto pierwszy a kto drugi itd. w ogóle nie byłoby sprawy jak, ile czasu i kiedy. Cicho być następnym razem i tyle.”.

  Prawdziwą ekwilibrystyką popisał się jednak były Prezydent RP Bronisław Komorowski. Według Pana Bronka mowa ciała Joe Bidena mówiła, że jest on razem z polską opozycją. Ręce i nogi opadają.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: polsat news/twitter.com


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap