back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Może on utuli Gośkę

  Gospodarz Popiołek, ups! Paweł Graś, były rzecznik Donalda Tuska, zapowiedział wczoraj, że najjaśniejsza gwiazda na polskim politycznym niebie ups! Donald Tusk, były premier, zabierze głos w sprawie wyborów prezydenckich w Polsce. Kandydatka Platformy Obywatelskiej szoruje po glebie i zbliża się już do błędu statystycznego. Nie dziwi zatem, że koledzy z PO nie bardzo się do niej chcą przyznać. Borys Budka na jednym ze spotkań z politykami swojej partii oznajmił, że pani Małgosia jego kandydatką nie jest, a Grzegorza Schetyny. Ten drugi zaś podczas wywiadu radiowego też się wyparł koleżanki obarczając odpowiedzialnością członków konwencji Platformy Obywatelskiej. Jest zatem szansa, że Donald Tusk w swym orędziu przyzna się do kandydatki.

  Jak już wesprze panią marszałek, to być może jak i ona obwieści, że wyobraża sobie posła Gowina na marszałkowskim stołku. I zacznie się „ostatnie kuszenie Gowina”, by stworzyć szeroką koalicję od Adriana Zandberga po Grzegorza Brauna z premierem Budką na czele.

  I już mamy prostą drogę do oświadczenie, że sytuacja polityczna go zmusza do wzięcia odpowiedzialności za ciemiężony kraj i zastąpienie koleżanki Kidawy w wyścigu do fotela prezydenckiego. Gdyby jednak ten plan zawiódł, bo pani marszałek się nie da starszemu koledze ograć, to można się spodziewać apelu o wzięcie udziału w wyborach i obaleniu dyktatorskiego systemu. Trzeba tylko się ubezpieczyć i zabrać babci dowód.

  Czekamy z niecierpliwością. Godzina jest tajemnicą owiana, zatem już od świtu czekamy w gotowości do wysłuchania wieszcza narodu, który będzie łaskaw do nas przemówić.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap