back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Na miotle bliżej

  Pewnej części polityków opozycji bakteria zasznurowała mózgi. Ich marzeniem jest, aby zaraza trwała w nieskończoność. Tej myśli się tak mocno uczepili, jak rzep psiego ogona. Nie ma życia poza pandemią. Czytając ich wpisy w mediach społecznościowy i traktując je na poważnie rząd powinien siąść na czterech literach i nic nie robić. Niech ten „pociąg” sam się toczy, aż się wykolei. Wtedy oni w glorii chwały wejdą na salony. Będą siedzieć i pachnieć.

  Rząd zapowiedział budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego. Jest to część planu wychodzenia z kryzysu. Przedsięwzięcie zapewni wiele miejsc pracy, gdyż 10 etatów w lotnictwie, to 26 takowych w łańcuchu dostaw. CPK obsługując Europę i świat będzie źródłem dochodu dla państwa. Jest to inwestycja zaplanowana na kilka lat, a nawet dzieci z przedszkola wiedzą, że pandemia potrwa co najwyżej rok. To zrozumiałe, że poza pandemią jest życie i jest przyszłość naszego kraju. Rozumieją to myślący, ale są tacy, którym bakteria wysysa, to co jeszcze w ilościach mikroskopijnych grzechocze w górnej części głowy.

  Na temat budowy CPK postanowił wypowiedzieć się polityk PO Sławomir Neumann. „Trzeba być ekonomicznym i menedżerskim DZBANEM żeby w czasie takiego kryzysu rozpocząć budowę CPK. Kto będzie latał, jacy turyści? Jakie linie lotnicze? Może Condor? Czy ktoś ma obiecaną tę kasę i muszą ją wydoić?” – pisze polityk na swoim twitterowym koncie. Wszystkie kończyny opadają i samo ciśnie się na usta pytanie kto pana Sławka namaszcza na swojego reprezentanta w izbie ustawodawczej? Może, aby się lepiej poczuł powinniśmy zapewnić, że koniec kryzysu związanego z koronawirusem nie nastąpi, a jeśli tak się stanie, to turyści będą się przemieszczać wyłącznie na miotle? Nauka idzie do przodu, to może i miotły zamiast samochodów będziemy mieli w garażach. Tak, miotły, bo obecnie ruch na naszych drogach zmalał o 70%, nie ma zatem sensu budować nowych lub modernizować starych. Niech zarastają trawą, a my na miotły. Koalicjant z Partii Zieloni będzie usatysfakcjonowany. Ślimaki tudzież inne będące pod ochroną płazy również.

  Skoro zaś poseł Neumann tak się troszczy o naszą polską menadżerkę i ekonomię, to może czas przypomnieć elektrownię atomową, która miała być oddana w tym roku. Pieniądze wydane na utrzymanie pana Grada, a w miejscu elektrowni stoją baraki, które nijak elektrowni nie przypominają.

  I kto tu jest „DZBANEM”?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap