piątek, 2 czerwca, 2023
spot_img
More

  Najnowsze

  Najdroższy francuski kibic

  Prezydent Francji Emmanuel Macrone postanowił dopingować swoją reprezentację na Mundialu w Katarze. Przyleciał na półfinał z Marokiem i na finał z Argentyną, gdzie musiał przełknąć gorzką pigułkę, gdyż dzielnym kopaczom francuskim nie udało się obronić tytułu Mistrza Świata. Macrone, jak dobry ojciec postanowił utulić swoich piłkarzy, gdy Ci przeżywali swoją przegraną. Chyba jednak nie takiej reakcji się spodziewał, bo jak było widać i bezpośredni po meczu na boisku, jak i przy wręczaniu srebrnych medali, nie było nawet kontaktu wzrokowego miedzy panami. Miało się wrażenie, że sportowcy wręcz uciekali od czułości swojego prezydenta.

  Tę wstrzemięźliwość piłkarzy francuskich jesteśmy w stanie zrozumieć. Jak podaje magazyn „Le Point” Macrone, aby pokibicować przelatał 501 tysięcy EURO. To 31 lat płacy minimalnej przeciętnego Francuza. W dobie kryzysu piłkarzom ten gest Macrona mógł się nie spodobać. Może są wrażliwsi na los przeciętnego obywatela bardziej niż polscy reprezentanci. Jak dodać do tego jeszcze ślad węglowy, który wyniósł 480 ton CO2, to już kompletna wizerunkowa klapa Macrona.

  Lepiej było panie Macrone siedzieć w Pałacu Elizejskim niż być poddanym weryfikacji przez własnych rodaków kopiących piłkę.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: pap.pl

  photo: domena publiczna

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap