back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Najdroższy zakładnik

  Dzisiaj na sportowo. Na sportowo choć ten sport łączy się z polityką. Polityką tą, jak najbardziej współczesną. Polityka bowiem przenika do sfery sportu przy okazji konfliktu całego świata z Rosją.

  Na wczorajszej konferencji prasowej wicepremier Jarosław Kaczyński powiedział, że sankcjami objęte powinny też być imprezy sportowe na terenie Rosji. Znamy takie co najmniej dwie. Pierwsza, która interesuje Polaków najbardziej, to mecz barażowy Polskiej Reprezentacji z drużyną futbolistów Putina. Druga to finał Ligi Mistrzów, który tym razem ma się odbyć w rosyjskim Sankt Petersburgu.

  Do organizacji finału Ligi Mistrzów przymierza się już Londyn. Z oczywistych względów jest to zrozumiałe z tym, że jest jeden problem. Problemem tym są, jak to zwykle bywa, pieniądze. Za tą imprezą kryje się bowiem ogromny sponsor, którego mogą objąć sankcje. Oczywiście nie znamy szczegółów kontraktu, ale sponsor może się zbuntować i kasa nie przepłynie. Oby to zrobił, jak najszybciej. Redakcja Cebuli włączy się w robienie ściepy na piłkę kopaną, aby tylko nie uszczęśliwiać Putina i nasi kibice mogli bez niebezpieczeństwa udać się na tematyczną wycieczkę na Wyspy Brytyjskie.

  Baraż Polski z Rosją, o udział w mistrzostwach świata, odbyć się ma na stadionie Dynama Moskwa. Na trybunach zasiądzie zapewne imperator Rosji, Putin. Jeśli tylko zasiądzie by kibicować, to niech już mu będzie. Jednak czy w szalonej głowie tego człowieka nie zrodzi się myśl, by wziąć jako zakładnika, najlepszego na świecie napastnika? Oczywiście mielibyśmy usprawiedliwienie, gdyby naszym „kopaczom” mecz kolokwialnie mówiąc nie wyszedł. Jednak Robert Lewandowski, to nasze dobro narodowe i nie możemy się na taki scenariusz godzić, a już na pewno redakcja Cebuli ruszy swoje cztery litery zza biurek, by naszego najlepszego piłkarza odbić.

  Apelujemy zatem do FIFA: Przenieś FIFO obie imprezy, a najlepiej zawieś rosyjską federację i będzie po problemie. I tym politycznym i dla nas tym sportowym.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap