piątek, 12 sierpnia, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Najlepszą obroną jest atak

  No i mamy pierwszą noworoczną inicjatywę. Poseł Paweł Kukiz postanowił pogodzić zwaśnione strony, PiS i PO i zaproponował powołanie komisji śledczej w sprawie podsłuchów 2007-2021 r. „Głównym celem komisji byłoby zbadanie możliwości i dużego prawdopodobieństwa nadużywania podsłuchów przez służby, a nie zajmowanie się tylko programem Pegasus i dlatego chcemy, żeby okres zainteresowania komisji był rozciągnięty na lata 2007-2021” – powiedział Kukiz dziennikarzom PAP. Zaznaczamy, że temu prawdziwemu PAP.

  Komisja ma zbadać sprawę podsłuchów obu kadencji PO i PiS. Polityk rozmawiał w tej sprawie z Szymonem Hołownią, który zapewne nie widzi przeszkód. Gorzej będzie chyba z tymi faktycznie zainteresowanymi. PO co prawda też wnioskuje o powołanie komisji śledczej w sprawie inwigilacji, ale z wyłączeniem samych siebie. Niby dlaczego skoro Paweł Wojtunik potwierdził, że on by Pegasusa nie kupił, zapewne dlatego, że korzystał z lepszego sprzętu kiedy sprawował funkcję szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego za rządów PO-PSL.

  Politycy platformy już się zaczęli bronić przed inicjatywą Kukiza. Obroną jest atak i dyskredytacja Kukiza. Borys Budka, były przewodniczący PO, a obecnie szef Klubu KO pisze na twitterowym koncie: „Paweł, a może Ty po prostu zmień nazwę swojego koła na KuPiS?”.
  Od wieków wiadomo, że najlepszą obroną jest atak. PO ma się przed czym bronić. Może komisja śledcza Kukiza ujawniłaby pikantne szczegóły, gdy podsłuchy obejmowały dziennikarzy takich jak Bartosz Węglarczyk czy Dominika Długosz, którzy teraz są na usługach partii Tuska.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, polsatnews.pl
  photo by:

   

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap