back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Kidawa-Błońska: „Są tacy ludzie, którzy tacy są”. Kandydatka o najnowszym odkryciu naukowców

  Na Twitterze furorę robi film ze spotkania Małgorzaty Kidawy-Błońskiej z kołem gospodyń wiejskich. Kandydatce KO na Prezydenta zadano pytania o posiadanie dzieci przez dwóch mężczyzn i o jej poparcie dla LGBT. Temat wydaje się trudny i skomplikowany, ale nie dla pani Małgosi.

  „Ja nikogo nie popieram!” wypaliła kandydatka. Ta, w sumie odważna, deklaracja nie wzięła się znikąd. Najwyraźniej pani Kidawa dysponuje nieznaną do tej pory nikomu wiedzą, którą postanowiła się podzielić z gospodyniami wiejskimi. To wiedza iście przełomowa!

  „Facet z facetem nie może mieć dzieci” – oświadczyła na wstępie pani poseł. Zanim minął pierwszy szok, Kidawa odpaliła drugą petardę. „Są w Polsce ludzie, którzy tacy są” – powiedziała. I, żeby podkreślić wagę swoich słów, dodała: „są tacy ludzie, którzy tacy są”. Ostatnie zdanie może wskazywać, że „tacy ludzie” są tacy nie tylko w Polsce.

  Kandydatce gratulujemy przenikliwości umysłu. Zastanawiamy się tylko, czy wyniki badań są odpowiednio potwierdzone. Byłoby przykro, gdyby okazało się, że jednak w Polsce nie ma ludzi, którzy tacy są lub są w Polsce ludzie, którzy tacy nie są!

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: Twitter
  photo by pixabay.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap