back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Najsłynniejszy polski emeryt

  22 kwietnia 2022 roku, to data warta zapamiętania. Tego dnia przewodniczący EPL i Platformy Obywatelskie, Donald Tusk osiągnął wiek emerytalny, który obowiązuje w Polsce. Nie 70 lat, jak chciał Donald Tusk, a 65 dzięki jego następcy Jarosławowi Kaczyńskiemu. „Licha” emerytura Tuska będzie wynosiła 30 000 PLN. Aż strach pomyśleć, jak nasz świerzutki emeryt poradzi sobie z tą głodową stawką emerytalną. Zastanawiamy się także, czy Tuskowi przyjdzie do głowy podziękować swojemu największemu wrogowi Jarosławowi Kaczyńskiemu. To dzięki Kaczyńskiemu już dziś a nie za pięć lat będzie mógł cieszyć się wypracowanym odpoczynkiem.

  Cała Polska winszuje dzić Tuskowi. Pierwsze strony kolorowych gazet donoszą o tej wiekopomnej chwili. Internauci składają życzenia poprzez konta społecznościowe. Salon24 na TT zgadnął internautów: „Dziś Donald Tusk skończył 65 lat. Czego życzycie mu z okazji urodzin?”Internauci szybko podchwycili i winszują: „25 lat do dożywocia”, „Długich lat życia aby miał czas za życia się nawrócić, zrozumieć swoje błędy i wyrazić żal oraz zadośćuczynić.”, „Życzę Polsce rychłego odejścia Pana Tuska z polityki.”, „Żeby przeszedł na emeryturę, także tę polityczną.”.

  My dołączamy do życzeń dla emeryta Tuska. Życzymy jak najszybszego skorzystania z praw emerytalnych.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap