back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Napisała i oberwała

  Prezes Jarosław Kaczyński, gdy postanowił się podjąć trudnej misji znowelizowania ustawy dotyczącej obronności kraju zasilił szeregi rządu w randze ministra i wicepremiera. Misja została zakończona z sukcesem i prezes zwolnił stanowisko, by zająć się przygotowaniem własnego ugrupowania do przyszłorocznych wyborów. Gdy obejmowała stanowisko w rządzie, zapewne nie spodziewał się, że jego odejście zajmie drogocenny czas niemalże wszystkim politykom opozycji. Wczoraj trudno było szukać takiego, który nie skomentowałaby odejścia Kaczyńskiego. Wylewała się złośliwość z wypowiedzi i wpisów w mediach społecznościowych. Tylko, czy wszystkim się to udało bez tzw. odbicia piłeczki?

  Nasza niedoszła prezydent pani Małgorzata Kidawa- Błońska też postanowiła uszczypliwie pożegnać Kaczyńskiego. Sądząc po opiniach internautów, którzy przeczytali jej wpis, jeśli pani wicemarszałek postanowiła się z nimi zapoznać, dziś żałuje, że w ogóle głos zabrała.

  „Dla Polaków wyjście Kaczyńskiego z rządu ma takie samo znaczenie jak wejście. Żadne” – napisała Kidawa Błońska na TT. Pani Kidawa cytat ten zapewne zaczerpnęła ze swojej historii, która jeszcze jest w naszej pamięci. Jej start w wyborach prezydenckich i rezygnacja stały się przyczynkiem do wczorajszej uszczypliwości, co zauważają internauci. „Małgosiu, pamiętając twoją zawrotną karierę w czasie wyborów prezydenckich, te słowa mają szczególny wymiar…” – napisał mecenas Smoktunowicz. „Celny strzał, Pani Prezydent. Jak kamieniem w dinozaura.” – zauważyła Emilia Kamińska.” Dla Polaków Pani wyjście z kampanii prezydenckiej z 2% poparcia miało takie samo znaczenie jak wejście z 30%. Żadne.” – wrócił do historii kolejny internauta. „Gdyby natura chciała, byś kobieto była inteligentną, to byłabyś z pewnością… A tak, musisz powtarzać czyjeś głupie teksty.” – dodał inny z obserwujących.

  Auć! Chciałoby się powiedzieć. Pani Małgosia nie przemyślała, napisała i oberwała.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap