back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Nic się nie stało

  Jak większość Polaków obejrzeliśmy film Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”. To wstrząsający obraz temu się nie da zaprzeczyć. Wykorzystywanie naiwności nastolatek dla zaspokojenia własnych chuci jest niedopuszczalne i winni powinni być pociągnięci do odpowiedzialności. Co mamy zamiast tego?: Oskarżonego Krystka, którego wkrótce ma się wypuścić z aresztu. Milionera, który ma przysądzone poręczenie majątkowe w wysokości 15 000 PLN, co dla niego jest sumą, którą wydaje w kiosku idąc po papierosy. Prokuraturę w Gdańsku, która jest uwikłana w proceder poprzez swoje rodzinne koneksje o czym mówi reżyser.

  Dziwi nas reakcja polityków opozycji i publicystów z nimi związanych. Zarzucają Latkowskiemu brak profesjonalizmu, bo niczego nie udowodnił i nie przekonuje ich fakt, że panuje w tej sprawie zmowa milczenia. Zamiatają sprawę pod dywan i wracają do filmu braci Sekielskich o pedofilii w kościele. Owszem w kręgach kościelnych proceder ten miał miejsce i pociągani są do odpowiedzialności winni. W przypadku pokazanym przez Latkowskiego nikt jeszcze nie poniósł kary.
  Zaskakujące jest także oburzenie i niepamięć niektórych celebrytów. Jeśli prezydent Sopotu wiedział, co się dzieje w „Zatoce Sztuki”, a to jego formację często Ci sami wspierają, to nie przekonają nas dzisiejsze zapowiedzi pozwów do sądów. Za duża dawka alkoholu, narkotyki nie są dla nas argumentem dla braku zauważenia pewnych faktów, które w tym pseudo klubie miały miejsce.
  Gdyby zaś opozycja chciała używać nadal narracji, że PiS tuszuje pedofilię w kościele, to przytoczymy słowa Jarosława Kaczyńskiego: „Ani purpura, ani Nobel, ani Oscar nie uchronią przed odpowiedzialnością za pedofilię”. Czy polityków opozycji stać będzie na tak stanowcze powiedzenie NIE PEDOFILII!, obojętnie w jakim wydarzy się środowisku.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: tvp.info
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap