back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Nie chcę zajmować się Tczewem, bo tam są same p***by, naprawdę” – Neumann z KO dał czadu

  Kampania wyborcza jest na ostatniej prostej. Wszyscy przekrzykują się niemal, jak bardzo wyborcy są dla nich ważni i jak bardzo troska o zwykłego obywatela to najwyższy priorytet. Wszyscy deklarują, że nadrzędnym celem jest, aby przeciętnemu Polakowi żyło się dobrze, dostatnio, godnie. Szanują seniorów. Wspierają młodych. Pochylają się nad problemami różnych grup społecznych i różnych regionów. Wszyscy zachwalają też swoje partie i są solidarni ze swoim politycznym gniazdem.

  Żeby być precyzyjnym – prawie wszyscy. Sławomir Neumann nie bawi się w uprzejmości i inne głupie tutu-frutu. Kandydujący z okręgu gdańskiego przewodniczący Platformy Obywatelskiej powiedział wprost, co myśli na temat Tczewa (tak, tak, Tczew to okręg gdański): „Rzygam tym Tczewem. Słowo honoru ci daję, rzygam Tczewem […] Dlatego, mówiąc szczerze, nie chcę zajmować się Tczewem, bo tam są same p***by, naprawdę” – mówi Neumann do innego działacza PO na nagraniu ujawnionym przez TVP.

  Ale odważna wizja! Neumann kandyduje w Tczewie, a nie chce zajmować się Tczewem. No co? Można? Można! Kto bogatemu zabroni? Ciekawe, czy przy urnach wyborczych Tczewianie docenią bezkompromisową szczerość i prostolinijność przewodniczącego Neumanna? Ciekawe skądinąd czym chciałby się zajmować? Może Ibizą albo Wyspami Zielonego Przylądka?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  Źródło: https://trojmiasto.onet.pl/tasmy-neumanna-dzialacze-pis-z-tczewa-oburzeni/rkfvj3p

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap