back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Nie damy się Delcie

  Wymarzone lato. Temperatura, która nam nie przeszkadza, słoneczko świeci. Naczelna daleko, na wycieczkowcu gdzieś w okolicach Acapulco i nawet kontakt mailowy chwilami utrudniony i strefa czasowa nam sprzyjająca. Graficzki w większości wypalają swoje krągłości nad polskim morzem, korzystając z przywileju posiadania talonu od polskiego rządu. Popołudnia z EURO 2020 co prawda bez już bez polskiej drużyny ale w towarzystwie dobrze schłodzonego napoju o bursztynowym zabarwieniu.

  Niestety od czasu do czasu niepokojące wieści, że za plecami czwarta fala pandemii. Kolejny wariant o nazwie Delta już panoszy się na Wyspach Brytyjskich. Przytaszczony z Indii. Ciekawe czy przywlekli go angielscy turyści czy tamtejsi kurierzy Uber Eats, którzy w trakcie poluzowania pandemicznych obostrzeń postanowili udać się do krewnych w Delhi.

  Niepokojące wieści z Wielkiej Brytanii nie pozostały niezauważone przez polskiego premiera Mateusza Morawieckiego. Szef polskiego rządu na facebookowym koncie informuje: „Niestety, kolejny wariant COVID-19, nazwany Delta, rozprzestrzenia się po świecie. Według specjalistów jest dużo bardziej zaraźliwy niż dotychczasowe odmiany. Musimy za wszelką cenę ograniczyć jego skutki.” Minister Niedzielski, pytany ostatnio, gdzie wybiera się na urlop, był zmieszany, bo jak widać na urlop może się udać co najwyżej do Kancelarii Premiera, gdzie od wczoraj spotyka się specjalny zespół d/s wirusa Delta. Mateusz Morawiecki pisze: „Monitorujemy sytuację i będziemy reagować adekwatnie do rozwoju sytuacji epidemicznej w Europie.”

  Ok, premier czuwa, zatem w tych pięknych okolicznościach przyrody nie będziemy sobie chwilowo zawracali głowy ani Deltą, ani alfą i amebą. Wracamy do wymarzonego lata.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: facebook.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap