back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Nie hejt a prawda” panie Kierwiński

  Obok prawdziwej prezydent Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i Janki Ochojskiej, to poseł Marcin Kierwiński wyrasta na naszego ulubieńca. Widać idą już wybory, bo poseł aktywny, jak nigdy, w mediach społecznościowych. Być może zlecił prowadzenie kont, ale nie będziemy się upierali, bo durnowate wpisy pasują nam do Sekretarza Generalnego Platformy Obywatelskiej.

  Dzisiaj Kierwiński znowu zabłysnął. Na twitterze napisał: „Strategia wyborcza PiS to hejt na D. Tuska. Czego spodziewać się po ludziach, którzy doprowadzili do kryzysu, drożyzny, biedy…”. Zapomniał Kierwiński dodać, że tę strategię PiS ukradł samemu Tuskowi, który przewodzi wśród hejterów. Zapomniał też napisać, że we wrześniu obwieścił, że także węgla nie będzie, a jest i to podobnie jak z tymi „Kryzysem, drożyzną i biedą”.

  Przyglądamy się, jak internauci reagują na te jęki Kierwińskiego. „I tak się rozchorował z tej biedy” – pisze pan Roman. „Nie HEJT a prawda. Tylko dzięki prawdzie przegrywacie kolejne wybory” – dodaje kolejny internauta. „i pisze to człowiek którego partii program to 8*” – zauważa pan Olgierd. „Patrząc na ,,twoją,, facjatę to wnioskuję, że w biedzie nie żyjesz…” – wnioskuje pan Jarosław.

  Panie Kierwiński, a gdzie się podział ten zaszczuty Donald Tusk? Czekamy na jakieś oświadczenie w sprawie Sikorskiego.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap