back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Nie powiemy bo ukradną

  Żeby obdarzyć kogoś zaufaniem musimy wiedzieć, czy jego intencje wobec nas są szczere. No bo jak stawiać na konia, który mimo miłej aparycji i szczerzenia zębów do nas może nas kopnąć w zadek. Dlatego nie dziwią nas ciągłe pytania elektoratu o program Platformy Obywatelskiej. Pyta elektorat, ale niecierpliwość tracą już także media sprzyjające partii Donalda Tuska, takie jak TVN24. Nie dziwi zatem, że goszczącą w programie „Jeden na Jeden” Hannę Gronkiewicz-Waltz, prowadzący odpytał o program jej partii.

  Goszcząca w programie była prezydent m.st. Warszawy nie chciała jednak ujawnić ani programu swojej partii, ani jej recepty na rosnącą inflację. Oczywiście rodzi to przypuszczenie, że programu jak nie było tak nie ma. Recepty na rozwiązania problemu z inflacją także nie ma, bo przecież wiadomo, że zaproponowana przez premiera Mateusza Morawieckiego „Tarcza antyinflacyjna” jest bardzo dobra, ale o tym fakcie politycy Platformy Obywatelskiej z politykami PSL mogą jedynie porozmawiać w cieniu sejmowej kolumnady, aby nikt ich nie usłyszał. Przyciskana jednak do ściany Gronkiewicz-Waltz zdradziła, że program jest, recepta na inflację jest, ale jest to najbardziej strzeżona tajemnica, aby PiS jej nie podprowadził.

  Śmieszność tej argumentacji została zauważona przez polityków innych partii opozycyjnych, a także przez internautów. Anna Maria Żukowska z Lewicy, wysłuchawszy tej dziejowej wypowiedzi, napisała na TT: „Pytanie o program, o to jak sobie radzić z inflacją: „wiemy, ale nie powiemy, bo PiS UKRADNIE nam program”. Państwo podziemne i konspiracja. Program będzie wysłany do Silnych Razem szyfrogramem w dniu wyborów. Słuszna jest ta koncepcja.”

  Być może posłanka Żukowska nie jest taka daleka od prawdy. Kto wie, może Donald Tusk wraz z Hanną Gronkiewicz-Waltz już siedzą nad klawiaturą jakiejś enigmy i wstukują jednym palcem szyfrogram programu PO. Być może zdążą przed wyborami postawić kropkę i puścić w obieg.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap