niedziela, 2 kwietnia, 2023
spot_img
More

  Najnowsze

  Niedaleko pada jabłko od jabłoni

  Dobrze, że Tusk złamał dane słowo i zmienił Przewodniczącego Klubu Koalicji Obywatelskie. Cieszymy się, że Cezarego Tomczyka zastąpił na stanowisku Borys Budka. On będzie starał się pokazywać ze wszech miar, że wybór był trafny. Będzie się starał być aktywny w mediach społecznościowych, a my będziemy mieli z tego wielką radochę.

  Ledwie Budka został namaszczony, a już błysnął w internetach swoją wiedzą i kompetencją. Przy okazji zatrzymania syna szefa NIK i wniosku Prokuratora Generalnego o uchylenie immunitetu Mariana Banasia, Budka chciał uderzyć w PiS, tym samym pokazać swojemu liderowi, że nie popełnił personalnego błędu. Na twitterowym koncie Budka pisze: „Wczoraj #Banaś zarzuca #Morawiecki.emu kreatywną księgowość i ukrywanie poza budżetem 224 mld złotych deficytu, dziś służby zatrzymują syna „kryształowego Mariana” a #Ziobro wysyła do Sejmu wniosek o uchylenie immunitetu szefowi #NIK. Kolejny odcinek porachunków w rodzinie PiS.”

  Tomczyk był nudny. Zanim coś wyskrobał, to zapewne podpytał kolegów lub odświeżył wiedzę. Budka wali ślepakami byle PiS napiętnować. Tak i tym razem, gdyż zapomniał staro-nowy pan przewodniczący, że CBA wszczęło postępowanie na wniosek posłów Platformy Obywatelskiej.

  Z pomocą w odświeżeniu pamięci Budki pospieszyli internauci. Dziennikarz Wojciech Biedroń komentuje: „Przez całe tygodnie domagaliście się śledztwa i działań państwa 🙂 No to macie.”. Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel też rzuca się na ratunek i podpowiada: „Jeśli przewodniczący Budka uważa, że nie ma podstaw do wniosku o uchylenie immunitetu, to chyba zarzuca posłom PO złożenie fałszywego zawiadomienia. Oni jeszcze wczoraj wybrali go przez aklamację szefem klubu, a tu taki numer.”

  My uspokajamy przewodniczącego Budkę. Jego szef, Donald Tusk zapewne nie wyciągnie konsekwencji. Sam bowiem zapomniał, gdzie i u kogo pracował obecny prezes Polskiego Związku Pływackiego, gdy atakował PiS za powrót pływaków olimpijczyków do kraju.

  Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap